Bugun...İstihdam Teşvik Danışmanlığı firması Proventus ile TÜROFED sözleşme imzaladı.
Tarih: 17-01-2017 13:13:54 Güncelleme: 17-01-2017 13:32:54 + -


Şirketlerin 6111 Sayılı Kanun kapsamında sağlanan istihdam teşviklerinden hızlı, kolay, güvenli ve tam olarak faydalanmasını sağlayan İstihdam Teşvik Danışmanlığı firması Proventus ile TÜROFED sözleşme imzaladı.

facebook-paylas
Tarih: 17-01-2017 13:13

İstihdam Teşvik Danışmanlığı firması Proventus ile TÜROFED sözleşme imzaladı.

Genç ve nitelikli personel istihdamını arttırmaya yönelik 6111 Sayılı Torba Kanunu uyarınca 4447 Sayılı İşsizlik Sigortası Kanunu’na ek olarak istihdam teşvikleri getirilmişdi.

Söz konusu teşvikler ile ilgili birçok şirketin bilgisi olmadığı gibi bilgi sahibi olan şirketler, yayınlanan ilgili genelgede yer alan şart ve kriterleri içeren parametrelerin karmaşıklığı, her ay ayrı hesaplama gerektirmesi ve yanlış bildirimlerin cezaya tabi olması nedeniyle teşvikten tam olarak yararlanamamakta ya da eksik yararlanmaktaydı.

Proventus, şirketlerin bu teşvikten yararlanabilmesi için gerekli olan hesaplama ve raporlamaları hatasız ve eksiksiz olarak yapan, kullanımı kolay, düşük maliyetli ve yüksek hızlı bir alt yapıyı hazırladı.

Tamamen güvenli olan bu sistem ile personel ve şirket bilgileriniz şirket dışına çıkarılmamaktadır. Web arayüzünden size sağlanan ekran ile kolay ve iş gücü harcamadan 6111 Sayılı Kanun uyarınca getirilen teşviklerin hesaplanmasının yapılmasına imkan vermekte. Tüm personel özelinde çeşitli raporlar sunarak teşvikten maksimum yararlanmayı sağladı.

TÜROFED ile Proventus arasında imzalanan sözleşmeyle; TÜROFED üyelerine birçok ayrıcalıklar ve özel fiyatlarla bu hizmeti almaları sağlandı.

Önümüzdeki günlerde bölgesel toplantılar yaparak Proventus’un sisteminin, 6111 Sayılı Torba Kanunu’nun getirdiği istihdam teşviklerinden nasıl %100 yararlanılmasını sağladığı ile ilgili bilgilendirme toplantıları, TÜROFED tarafından organize edilerek tüm üyelerinin bilgilendirilmesi sağlanacak. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONAKLAMA Haberleri

YUKARI