Bugun...

"Ömer İsvan" İLE İLGİLİ HABERLER

Otel Caddesi Taksim bölgesine rakip olmaya aday
İstanbul'un yeni Maslak'ı olarak adlandırılan Basın Ekspres Yolu, şu anda 19'u faaliyette ikisi de satılık 21 otele ev s..
Antalya Serikli Otelciler Güvenlik ve İstişare için biraraya geldi
ntalya'nın Serik İlçesi'nde Kaymakamlık tarafından Turizm Güvenlik ve İstişare toplantısı yapıldı.
Bodruma yeni otel markaları geliyor
Türkiye'nin Cote'd Azur'u olma yolunda ilerleyen Bodrum, Seba İnşaat'tan Timur Gayrimenkul'e kadar 14 şirketin 21 yeni o..
Spil Dağı turizme kazandırılacak
Manisa'da Spil Dağı'nın doğa, tarih, sağlık ve spor turizm olanaklarının verimli kullanılarak turizme kazandırılması ama..
Arapapıştı Kanyonu turizme hizmet vermeye başladı
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, dünyanın 8'inci harikası olarak nitelendirdiği Arapapıştı Kanyonunu t..
Çam Thermal Otel Dubai Fuarına katılacak
23-27 Nisan 2017 tarihlerinde düzenlenen Arabian Travel Market 2017 Fuarı'na Türkiye'den termal turizm alanında hizmet v..
Serik’te otel yöneticileriyle güvenlik toplantısı yapıldı
Antalya turizminin önemli bölgeleri arasında yer alan Belek, Kadriye ve Boğazkent mahallerinde faaliyet gösteren otel yö..
Türk ve Rus girişimci üçüncü ülkelerde yatırım yapabilir
İTO Genel Sekreteri Ömer Bal ve Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Uluç Hacıhasanoğlu’nun ziyaret etiği Moskova Ticaret ve ..
Türk Termal Tesisi Ortadoğuda Görücüye Çıktı
Mercan Tourism / DMC Turkey tarafından 12-16 Şubat 2017 tarihlerinde düzenlenen 10. Geleneksel Kuwait and Bahreyn Worksh..
PALANDÖKENDE TURİZMCİNİN YÜZÜ BİRAZ OLSUN GÜLDÜ
Türkiye'nin sayılı kış ve kayak merkezlerinden Palandöken Dağı'ndaki otel işletmecilerinin yüzünü, sömestr tatili öncesi..
YUKARI