Bugun...

"çip sistemi" İLE İLGİLİ HABERLER

Sürücü : Burada yapılacak turizm yatırımlarına karşıyız
Kuşadası Eko sistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği EKODOSD Başkanı Bahattin Sürücü, yönetmeliğin ek maddesinin 5. Fıkr..
Yat turizmi için prosüdürler azaltıldı
Ulaştırma Bakanı Arslan, yatların Türkiye'ye girişlerinde 1-1.5 gün süren sağlık işlemlerini 5 dakikaya kadar indirdikle..
Okan Holding otel yatırımıyla Miami’de
Okan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan, Miami'de otel yatırımları başta olmak üzere önemli açıklamalarda bulund..
Otel havlularına radyo frekanslı takip sistemi
Yiğitalp Laundry Kurucusu İkbal Yiğitalp Atik, "Otellere tekstil ürünlerinin sayısını takip edebilmeleri için, ürünlere ..
Wyndham Grand İzmir Özdilek Hotel, Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası kutlaması yaptı
İzmir’in en gözde otellerinden Wyndham Grand İzmir Özdilek, tüm personel ve ailelerinin katıldığı bir kokteyl gecesi düz..
Bergama'da ev pansiyonculuğu eğitimi başladı
İzmir’in Bergama İlçesi’nde, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası, Bergama Belediyesi, EGESEMve Ege Üniversitesi..
KKTC, sağlık turizminde akredite edildi
KKTC'deki 11 sağlık kuruluşu, dünyada sağlık turizminin gelişmesi için tarihi bir adım olarak nitelendirilen Uluslararas..
TÜRSAB Akademiden yeni kurs kayıtları başladı
Acentelerden gelen talep doğrultusunda eğitimlerine yön veren TÜRSAB Akademi, Dr. Mesut İnan'ın özverili çabalarıyla yol..
Her Şey Dahil den Vazgeçemeyiz
POYD Başkanı Hakan Duran, bu yıl Antalya’da 3,5 milyon Rus ve 1,5 milyon Ukraynalı turisti ağırlayacaklarını düşündükler..
Osmaniye Turizm Projeleri Hayata Geçiyor
DOĞAKA (Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı) , Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı ka..
YUKARI