Bugun...

"ödül" İLE İLGİLİ HABERLER

25. Costa Cruise Acenteler Ödülleri dağıtıldı
Bu yıl 25.’si gerçekleşen Costa Cruise Acenteler Ödülü, Costa Favolosa gemisinde düzenlenen görkemli bir törenle sahiple..
Turizm Oskarı Diyarbakır’a Verilecek
Turizmin Oskarı" olarak adlandırılan "Altın Elma" ödülüne bu yıl Diyarbakır layık görüldü. Dünya Seyahat Gazetecileri ve..
MANDARIN ORIENTAL 2018 'de 7 KATEGORİDE ADAY OLDU
Mandarin Oriental, dünyanın en prestijli turizm ve gezi ödülleri World Travel Awards’ta 7 ayrı kategoride aday gösterild..
Emirates, Yılın Havayolu Seçildi
Emirates, havacılık endüstrisindeki farklı sektörlerden yöneticilerin ve uzmanların oluşturduğu jüri tarafından yapılan ..
Concorde De Luxe Resort Hotel ödüllere doymadı
Antalya’nın Lara bölgesinde konfor, huzur ve lüksün ön plana çıkarıldığı bir yaklaşımla misafirlerini ağırlayan Concorde..
Yılmaz : Bayrağımızı yurt dışında dalgalandırmaya devam edeceğiz
Dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında yer alan Kayı Holding, hayata geçirdiği projelerle ödüller kaz..
Top 10 Travel Agency Award 2017 Ödülleri dağıtıldı
Emirates Havayolu, Firuze Restoran’da düzenlenen Top 10 Travel Agency Award 2017 ödül töreni ile 2017 yılında en yüksek ..
En Lüks Plaj Oteli
Daha ilk yıllında uluslararası arenada mimarlık alanında ödülle taçlandırılan LUX* Bodrum Resort & Residences, bu kez de..
Yönetimde Mükemmeliyet Ödülünü  Emirates Skywards Aldı
Emirates Havayolu, FlightGlobal ve Global Flight tarafından 6 Şubat’ta, Bangkok’ta her yıl düzenlenen 10. Sadakat Ödülle..
Cornelia Diamond, dünya çapında ’Sıradışı 7 Her Şey Dahil Tesis’ arasına girdi
TripAdvisor, misafirin tavsiyeleriyle birlikte belirlediği "Alışılagelmişin Dışında 7 Her Şey Dahil Tesis" arasına Antal..
YUKARI