Bugun...

"İsmail Cankul" İLE İLGİLİ HABERLER

Kepsut Kışla Otel Oluyor
Balıkesir'in Kepsut ilçesinde 1915'te "Çiftlik Mektebi" olarak kurulan, Yunan işgali döneminde askeri kışla hizmeti verd..
IKBY de Uçak Yasağının Kaldırılması Sevindirdi
Irak merkezi hükümetinin, Umre'ye gidecek Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ndeki (IKBY) vatandaşlar için uçak yasağının kaldı..
Başkan Atik : Termalde ilgi gayet yüksek
Yüzyıllardır çeşitli medeniyetlerin şifa merkezi olan, Roma İmparatorluğu döneminde "hayat iksiri" kaplıca hamamlarının ..
Omesyus Hotel Açılışı Gerçekleşti
Kurban kesilmesi ve duaların okunmasının ardından Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu tarafından 4 yıldızlı otelin açılış kurd..
Yerel Yönetimler Komisyonu Gaziantep te toplandı
3. Turizm Şurası'nın Yerel Yönetimler Komisyonu Gaziantep'te toplandı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin..
Doğa sporlarının daimi adresi Zeyniler
Bursa Yıldırım'daki tarihi ve doğal zenginlikleri gün yüzüne çıkarma hedefiyle hizmetlerini yürüten Yıldırım Belediyesi,..
Spil Dağı turizme kazandırılacak
Manisa'da Spil Dağı'nın doğa, tarih, sağlık ve spor turizm olanaklarının verimli kullanılarak turizme kazandırılması ama..
Yenice turizm hamlesinde iddialı
Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı Köykent-Seyir Terasında başlatılan çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü bildirdi...
Turizmde yeni rota İsrail
Türk iş dünyası, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) öncülüğünde 120 kişilik bir heyetle Tel Aviv'de düzenlenen iş formu ..
Başkanı Cirit: Kaza yapan araç turizm aracı değil
İzmir'in Buca ilçesinden hareket ederek anneler günü nedeniyle Muğla'nın Marmaris ilçesine gezmek için yola çıkan midibü..
YUKARI