Bugun...

"Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı" İLE İLGİLİ HABERLER

Başkan Gürkan : Yaz festivali düzenleyeceğiz
Edirne'de, Edirne Belediyesi ile Bulgaristan'ın Nessebar Belediyesi'nin ortaklaşa yürüttüğü "Edirne ve Nessebar'ın Tarih..
Mete Vardar : Turizmde teknoloji devrimini yapacağız
Türk turizmciler 2018 yılından umutlu olduklarını söyledi.Turizmci Mete Vardar, " 2018 yılı için yüzde 50 büyüme oranı b..
Yücel : Kalite anlayışı korunmalı
ALTAV Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya'ya turist getiren acente temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Başkan Gürgör : Mardinde turizm 12 aya yayılıyor
Marka şehir olarak UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesine aday olan tarihi kent Mardin'de 2 yıldır yaşanan terör olayları ..
Çambaşı Yaylasına 5 Yıldızlı Otel
Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL AŞ ve Ordu Sanayici İşadamları Derneği (ORDUSİAD) işbirliğinde Çambaşı Yaylası..
Özdemir : Ak koyunun pamuk tarlasına zararı var
Isparta Turizm Derneği Başkanı Fevzi Özdemir, 2023 Turizm Stratejisi'nde Isparta'nın "kış turizmi" alanında büyümesinin ..
Ulusoy : Başka çaremiz yok
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy, Nevşehir'de seyahat acenteleriyle bul..
1 milyon SGK lı turizmci çalışan verilere yansıdı
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) raporunda yer alan SGK verilerine göre bu yılın haziran ayınd..
Anadolu İpek Yolu Lezzet Durakları Gezisi
Gaziantep Bölgesel Turist Rehberleri Odası (GARO) Gastronomi Rehberliği Uzmanlık Programı Uygulama Gezisi kapsamında Tür..
 Kıyı Ege Turizm Fuarı ön toplantısı yapıldı
Kuşadası Belediyesi ve GL Platform Fuarcılık işbirliğiyle 21-24 Şubat tarihleri arasında Kuşadası Efes Kongre Merkezi'nd..
YUKARI