Bugun...

"Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili" İLE İLGİLİ HABERLER

Başkan Gürkan : Yaz festivali düzenleyeceğiz
Edirne'de, Edirne Belediyesi ile Bulgaristan'ın Nessebar Belediyesi'nin ortaklaşa yürüttüğü "Edirne ve Nessebar'ın Tarih..
Yücel : Kalite anlayışı korunmalı
ALTAV Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya'ya turist getiren acente temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Başkan Gürgör : Mardinde turizm 12 aya yayılıyor
Marka şehir olarak UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesine aday olan tarihi kent Mardin'de 2 yıldır yaşanan terör olayları ..
Çambaşı Yaylasına 5 Yıldızlı Otel
Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL AŞ ve Ordu Sanayici İşadamları Derneği (ORDUSİAD) işbirliğinde Çambaşı Yaylası..
Özdemir : Ak koyunun pamuk tarlasına zararı var
Isparta Turizm Derneği Başkanı Fevzi Özdemir, 2023 Turizm Stratejisi'nde Isparta'nın "kış turizmi" alanında büyümesinin ..
1 milyon SGK lı turizmci çalışan verilere yansıdı
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) raporunda yer alan SGK verilerine göre bu yılın haziran ayınd..
Anadolu İpek Yolu Lezzet Durakları Gezisi
Gaziantep Bölgesel Turist Rehberleri Odası (GARO) Gastronomi Rehberliği Uzmanlık Programı Uygulama Gezisi kapsamında Tür..
 Kıyı Ege Turizm Fuarı ön toplantısı yapıldı
Kuşadası Belediyesi ve GL Platform Fuarcılık işbirliğiyle 21-24 Şubat tarihleri arasında Kuşadası Efes Kongre Merkezi'nd..
Hindistan acenteleri ve medyası Kuşadası nda
Kuşadası'nın uluslararası alanda tanıtımını yapmak amacıyla Kuşadası Belediyesi'nin öncülüğünde başlatılan çalışmalar ka..
ETSO da  Otelcilerin sorunları konuşuldu
Sektör toplantılarının ara verilmeden devam ettiği Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, periyodik olarak gerçekleştirdiği tur..
YUKARI