Bugun...

"Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili" İLE İLGİLİ HABERLER

 Tamer Varlık Yönetimi turizme hızlı girecek
Mevcut varlık yönetimi şirketlerinden farklı olarak krizdeki varlıklara odaklanan Tamer Varlık Yönetimi, özellikle turiz..
Otel Caddesi Taksim bölgesine rakip olmaya aday
İstanbul'un yeni Maslak'ı olarak adlandırılan Basın Ekspres Yolu, şu anda 19'u faaliyette ikisi de satılık 21 otele ev s..
Başkan Erkan Yağcı : 2016 ya göre rakamlar daha iyimser
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı, Antalya'nın ağustos ayında 2016 yılı ayn..
Mehmet Dahaoğlu : Müşterilerimiz rakip ülkelere kaymış durumda
Avrupa pazarının bu sene toparlanamayacağını aktaran Dahaoğlu, "Bu sezonda ekstradan kimse gelip uçak planlaması yapmaya..
Başkanı Burhan Sili : Bayram turizmciye ilaç gibi geldi
Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, 10 günlük tatil sürecinde Alanya genelindeki tüm tesis..
Arap şeyhlerine uzun süreli kiralamaları sağlayacak sistem
Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (BOYD) Başkanı Serdar Karcılıoğlu, Kalkınma Bakanı Elvan'ın açıklamalarını ..
Başkan Şirin :  10 bin acenteyi festival hakkında bilgilendirdik
TÜRSAB Adana Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Murat Şirin, yaptığı açıklamada, Adana Valiliği'nin himayesinde aralarında ..
Başkan Sertoğlu : Bu projenin Türkiye de benzeri yok
Pasinler Belediyesi tarafından yaptırılan ve ihalesi tamamlanan 5 yıldızlı turistik termal otelin yerinin hafriyatı alın..
Başkan Duran : Oda bulmak zorlaştı
Daha çok aradaki yarım günün tatil edileceği beklentisi içindeyken 10 gün olarak karar verilmesinin çok ciddi bir turizm..
Otelciler bayramı dört gözle bekliyor
Bayramı tatilinin uzatılmasının ardından rezervasyonlarda yoğunluk yaşanan Batı Akdeniz bölgesinde otellerdeki hazırlıkl..
YUKARI