Bugun...

"Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğl" İLE İLGİLİ HABERLER

Mehmet Dahaoğlu : Müşterilerimiz rakip ülkelere kaymış durumda
Avrupa pazarının bu sene toparlanamayacağını aktaran Dahaoğlu, "Bu sezonda ekstradan kimse gelip uçak planlaması yapmaya..
Başkanı Burhan Sili : Bayram turizmciye ilaç gibi geldi
Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, 10 günlük tatil sürecinde Alanya genelindeki tüm tesis..
Otelciler bayramı dört gözle bekliyor
Bayramı tatilinin uzatılmasının ardından rezervasyonlarda yoğunluk yaşanan Batı Akdeniz bölgesinde otellerdeki hazırlıkl..
Süleymanpaşanın turizmi planlandı
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ın geçtiğimiz günlerde Ramada Otel'de düzenlenen kahvaltılı toplantıyla duyu..
ALTAV : Tanıtım fuarlarla sınırlı kalmayacak
ALTAV'ın haftalık olağan toplantısı Kent Konseyi'nde gerçekleştirildi. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve A..
Başkan Çelik : Türk turizmcisi için ilaç gibi olacak
Türkiye Küçük Otelciler Derneği (TÜRKODER) Başkanı Mehmet Çelik, Kurban Bayramı tatilinin uzamasından herkes gibi küçük ..
Edirne Tanıtım Merkezi verileri açıklandı
Edirne Tanıtım Merkezi'nde, 2 ayda gibi kısa sürede Edirne'ye gelen 18 bin yerli ve yabancı turiste Edirne'nin tanıtılma..
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tam gaz devam dedi
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından desteklenen yatırım ve projelerin değerlendirildiği bir toplantı Artvin..
Antalya Serikli Otelciler Güvenlik ve İstişare için biraraya geldi
ntalya'nın Serik İlçesi'nde Kaymakamlık tarafından Turizm Güvenlik ve İstişare toplantısı yapıldı.
Çelik, -Küçük otellerde ilgi alâka daha yüksek
Türkiye Küçük Oteller Derneği (TÜRKODER) Genel Başkanı Mehmet Çelik, ülke genelinde faaliyet gösteren derneklerine kayıt..
YUKARI