Bugun...

"Alinda Antik Kenti" İLE İLGİLİ HABERLER

Prof.Dr. Şimçek : Laodikya ciddi bir turizm potansiyeli taşıyor
Kazı ve restorasyon çalışmalarının, 2003 yılından itibaren Bakanlar Kurulu kararı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı (Kültür..
GESTAŞ ve DENTUR AVRASYA ortaklığı TROYA'ya yaradı
Türkiye turizme katkı sağlayan 2018 Troya Yılı’nda GESTAŞ ve DENTUR AVRASYA ortaklığıyla gerçekleştirilen Ayvacık (Küçü..
Antalya’nın antik kentleri için hummalı çalışmalarla turizm projeleri
Antalya’da bu yıl yoğun turizm sezonu henüz başlamadan müze ve ören yerleri ziyaretçi akınına uğradı. Antalya’da turizm ..
Sualtı Kültür Mirası Turizm Yönetimi ve Alternatif Önerileri Çalıştayı
Çanakkale merkeze bağlı Tevfikiye köyü sınırları içerisinde bulunan Troya Antik Kenti’nin UNESCO Dünya Kültür Mirası Lis..
Alinda Antik Kenti Kültür Turizmine kazandırılacak
Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan, Alinda Antik Kentinin Kültür Turizmine kazandırılması kapsamında Güney Ege Kalkın..
Germencik Belediyesi Ege Turizm Fuarı’nda
Turizm sektörünün önde gelen temsilcilerini bir araya getiren Ege Bölgesi Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tü..
HERAKLES LAHİDİ RAKAMLARI COŞTURDU
50 yıl önce Antalya'nın Aksu ilçesindeki Perge Antik Kenti'nde kaçak kazılar sırasında bulunan ve yurt dışına çıkarılan ..
Başkan Başer: Aizanoi Antik Kenti ni duymayan kalmayacak
Kütahya'nın Çavdarhisar Aizanoi Antik Kenti'nin turizm merkezi olması için çalışmalar hız kazandı.
Korsan tekneler Kemere ve turizme katkı sağlıyor
Yaz tatillerini geçirmek için Antalya'nın Kemer ilçesine gelen turistlerin öncelikli tercihleri arasında mavi yolculuk g..
Karacasuda turizm can çekişiyor
Binlerce yıllık mirasın üzerinde oturan Karacasu'da turizm can çekişiyor. İlçede bulunan az sayıdaki turistik tesisin ka..
YUKARI