Bugun...

"Alinda Antik Kenti" İLE İLGİLİ HABERLER

Alinda Antik Kenti Kültür Turizmine kazandırılacak
Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan, Alinda Antik Kentinin Kültür Turizmine kazandırılması kapsamında Güney Ege Kalkın..
Germencik Belediyesi Ege Turizm Fuarı’nda
Turizm sektörünün önde gelen temsilcilerini bir araya getiren Ege Bölgesi Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tü..
HERAKLES LAHİDİ RAKAMLARI COŞTURDU
50 yıl önce Antalya'nın Aksu ilçesindeki Perge Antik Kenti'nde kaçak kazılar sırasında bulunan ve yurt dışına çıkarılan ..
Başkan Başer: Aizanoi Antik Kenti ni duymayan kalmayacak
Kütahya'nın Çavdarhisar Aizanoi Antik Kenti'nin turizm merkezi olması için çalışmalar hız kazandı.
Korsan tekneler Kemere ve turizme katkı sağlıyor
Yaz tatillerini geçirmek için Antalya'nın Kemer ilçesine gelen turistlerin öncelikli tercihleri arasında mavi yolculuk g..
Karacasuda turizm can çekişiyor
Binlerce yıllık mirasın üzerinde oturan Karacasu'da turizm can çekişiyor. İlçede bulunan az sayıdaki turistik tesisin ka..
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden turizme bütçe desteği
İzmir'in toprak altında kalmış tarihi zenginliklerinin çıkarılması amacıyla antik kentlerdeki kazı çalışmalarına sponsor..
Gaziantep mutfağı Rusya’da ilgi odağı oldu
Bu yıl 24'üncüsü düzenlenen ve Rusya'nın en büyük turizm fuarlarından olan MITT, Türkiye'den 103, toplamda yaklaşık 1.80..
Lyrboton Kome , Antalya da ilk arkeopark olacak
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Lyrboton Kome Antik Kenti'nin, Perge gibi Antalya'nın tarihi yerlerinden biri olac..
İzmir’de pedal devrimi
Kent içindeki 39 kilometrelik bisiklet yolunu 2017 sonunda 90 kilometreye çıkarmaya hazırlanan İzmir Büyükşehir Belediye..
YUKARI