Bugun...

"Aomori Nebuta Matsuri Festivali" İLE İLGİLİ HABERLER

MSC Cruises Asya’daki gezi programını zenginleştirdi
Dünya genelinde cruise turları düzenleyen en büyük özel kuruluş olan MSC Cruises, Japonya’yı ve Japon kültürünü merak ed..
JAPON ATLI OKÇULARI ETNOSPOR KÜLTÜR FESTİVALİ İÇİN İSTANBUL’A GELİYOR
Türkiye’de geleneksel oyunların kitleselleşmesine büyük katkıda bulunan Etnospor Kültür Festivali’nin üçüncüsü, 9-13 May..
İstanbul Rumeli Üniversitesi festivalden 2 madalya ile döndü
İstanbul Rumeli Üniversitesi Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı birinci sınıf öğrencileri, iki ta..
 Acı Ot Festivalinin Tanıtımı Yapıldı
Bodrum'da yeni bir festival başlıyor. Bu yıl ilki yapılacak olan Acı Ot Festivalinin tanıtımı, Bodrum Belediye Başkanı M..
Başkan Gürkan : Yaz festivali düzenleyeceğiz
Edirne'de, Edirne Belediyesi ile Bulgaristan'ın Nessebar Belediyesi'nin ortaklaşa yürüttüğü "Edirne ve Nessebar'ın Tarih..
2017 Dünya Mimarlık Festivali nde Türkiye ye ödül
Dünya Mimarlık Festivali 2017 (WAF) kapsamında Bodrum Loft Projesi "Turizm Yatırımları Proje" kategorisinde büyük ödüle ..
Başkan Şirin :  10 bin acenteyi festival hakkında bilgilendirdik
TÜRSAB Adana Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Murat Şirin, yaptığı açıklamada, Adana Valiliği'nin himayesinde aralarında ..
Kızkalesi Turizm Festivali coşkuyla başlıyor
2. Uluslararası Kızkalesi Turizm Festivali 7 Temmuz Cuma günü başlıyor. Üç gün sürecek festivalde, Ziynet Sali, Gökhan T..
Baraner : Uluslararası Arkadaş Festivali yapacağız
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yurt Dışı Temsilcisi Hüseyin Baraner, Batı Avrupa'dan her gün daha fazla rez..
Türkiye, Moskova’da düzenlenecek Türkiye Festivali ne hazır
Türkiye, Haziran ayında Rusya'da düzenlenecek olan Türkiye Festivali'ne hazırlanıyor. İstanbul'da düzenlenen basın topla..
YUKARI