Bugun...

"Canopy by Hilton" İLE İLGİLİ HABERLER

Hilton Garden Inn Adıyaman Açıldı
Hilton’un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, bugün Adıyaman’da yeni otelinin açıldığını..
Avrupa İmmünoloji Kongresi 3 yıl sonra İstanbul'da
Avrupa İmmünoloji Kongresi, 3 yıl sonrası için yeniden İstanbul’u seçti. 2018’in bu sektörde yeniden doğuş yılı olabilec..
Canopy by Hilton artık ZAGREB te
Hilton ve Zagreb City Hotels , bugün Hilton’un yerel özelliklere göre misafirlerine ayrıcalıklı hizmet sunan Canopy by ..
Hilton İstanbul Bosphorus ARP Gallery Müzayede Düzenliyor
Hilton İstanbul Bosphorus’da yer alan ARP Gallery, 25 Şubat Pazar günü anlamlı bir Çocuk Müzayedesi’ne ev sahipliği yapa..
Hilton Antakya Müze Otel bölgede cazibeyi arttıracak
Antakyalı işadamı Necmi Asfuroğlu, mimar Emre Arolat ile 2018 ortalarında 'müze oteli' hizmete açacak. Asfuroğlu Yönetim..
Van da 2. Hilton planlanıyor
Doubletree By Hilton Van Hotel Genel Müdürü İrem Tinli Angün, son aylarda turizmde yaşanan olumlu havanın umut verici ol..
Genel Müdür Hülya Akgün : Hizmet yelpazemiz geniş
Hilton'un pazara liderlik eden 14 markası arasında yer alan Double Tree by Hilton, İstanbul'daki otel portföyünü genişl..
Hilton Garden Inn, Kocaelinde faaliyete geçti
Hilton Garden Inn, Türkiye'deki yeni oteli Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınar'ın açıldığını duyurdu. Orbay Grup Kuyumc..
Konaklamada yüzde 15 büyüme hedefi
Türk turizmi dış politikada yaşanan iyileşme süreci sonrası sektörel olarak eski günlere geri dönmeyi beklerken, turizmc..
Şeremet, Hilton Garden Inn ile turizm sektörüne giriş yaptı
Hilton Garden Inn, 51'inci otelini Sivas'ta açtı. Hilton Garden Inn, bu yılın başı itibari ile iş ve şehir oteli konsept..
YUKARI