Bugun...

"Corendon Village Hotel" İLE İLGİLİ HABERLER

Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards  Türkiye'ye geldi
Dünyada sadece lüks segmentteki konaklama faaliyetlerini değerlendiren ve uluslararası en prestijli ödüllerden biri olan..
Dedeman’lar yeni genel müdürlerle yola devam edecek
Park Dedeman Eskişehir’in hizmete başlamasıyla, Dedeman Otelleri arasında yeni genel müdür atamaları da başladı...
Hedef  Marmaris'in iç pazar payını arttırmak
Güney Ege Turistik Otelciler Birliği (GETOB), turizmde iç pazar payını artırmak için Gaziantep Ticaret Odası yönetimi ve..
Wish More Hotel Fitness & Spa’da miniklere hizmet başladı
Sporun her yaştan insan için gerekli olduğunu düşünen ve bu alışkanlığın küçük yaşlardan itibaren kazanılması gerektiğin..
Merit Royal Premium , İsrailde yapılan anketlerde En kaliteli lüks otel seçildi.
Girne şehir merkezine sadece 10 km mesefade olan Merit Royal Premium, aynı zamanda Ercan Havaalanı’na da 45 km mesafede ..
Dublin'deki otel, bedava konaklama isteyen bloggera rest çekti
Son yıllarda YouTube ve Instagram gibi sosyal medyaların popülerleşmesi ile birlikte bu alanlarda yüksek takipçi sayısın..
Ataoğlu: 44 yılda bir çok gelişme kaydettik
KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, 27 Eylül Dünya Turizm Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, ülke turizmini..
Kapsül otel prototipi Japonyada yapıldı
Gün geçmiyor ki Japonlar tarafından yapılmış ilginç bir tasarımla daha karşılaşmayalım. Çalışkanlıkları ve sempatikliler..
The Capitol Kempinski  1 Ekim'de Açılıyor
Capitol Kempinski ünlü mimarlar tarafından yıllar süren titiz bir restorasyondan geçirilip önde gelen iç mimarlar tarafı..
20-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan ve çağdaş sanatın en iyi örneklerini bir araya getiren Contemporary İs..
YUKARI