Bugun...

"Doç. Dr. Serkan Bertan" İLE İLGİLİ HABERLER

Serkan Ersoy : 2019 verimli olacak
Geçtiğimiz ay yağan karla birlikte kış sezonunu resmen açan Dedeman Palandöken, yılbaşında olduğu gibi sömestr tatilinde..
KUZKA’dan Sinop Turizmine 6 Milyon Liralık Destek
Kuzey Anadolu Ajansı (KUZKA) tarafından hayata geçirilen "2018 Yılı Turizm Odaklı Kalkınma Mali Destek Programı” kapsamı..
Turizm Fakültesi Kariyer günlerine 50 turizmci katıldı
Pamukkale Üniversitesi(PAÜ) Turizm Fakültesi ve PAÜ Turizm Topluluğu’nun bu yıl ikincisini düzenlediği ‘Kariyer Günleri’..
Hilton Garden Inn Adıyaman Açıldı
Hilton’un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, bugün Adıyaman’da yeni otelinin açıldığını..
OSMED Eğitim Seminerlerine Manavgat 'tan başladı
Otel Satın Alma Müdürleri Eğitim Derneği (OSMED) tarafından düzenlenen eğitim seminerleri Manavgat'ta başladı.
Kayak Merkezi Otel Müdürü Serkan Tahana : Misafirlerimizin %80 i İranlı
Sarıçam ormanları, kristal karı ve uzun kayak pistleriyle kış turizminde adından sıkça söz ettiren 2 bin 634 rakımlı Tür..
Turizm projelerine 6 milyon tl bütçe
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı(KUZKA) Genel Sekreter V. Dr. Serkan Genç, turizm işletmelerinin hizmetine sunulan 6 milyon..
Şeyh Şaban-ı Veli Huzur, Birlik ve Aydınlanma Yolu Projesi anlatıldı
Kastamonu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde, Dünyanın 4 büyük evliyalarından olan Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Huzur,..
Bahar Festivali OYFEST basın toplantısı düzenlendi
Bodrum yarımadasının en özel köşelerinden olan Ortakent Yahşi'yi kalıcı ve sürdürülebilir bir festival ile hareketlendir..
Başkan Babaş’a KASTODdan turizm teşekkürü
Kastamonu Turizm ve Otelciler Derneğinin Başkanı Serkan Mütevelli ve eski Başkan Mustafa Gün ile yönetim kurulu üyeleri,..
YUKARI