Bugun...

"Gastronomi" İLE İLGİLİ HABERLER

Ankara’nın Denizi Amasra Fuara Hazır
masra Kültür ve Turizm Derneği Ankara’da düzenlenecek olan Travel Expo Ankara Turizm fuarına katılacak.Amasra Kültür ve ..
Ağalar Konağı Restorantı talebe Tetişemiyor
Kayabaşı Mahallesi'nde 1938 yılında "Ağalar" lakaplı bir aile tarafından yaptırılan, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafınd..
Doç. Dr. Mehmet Oğuz İlban : 30 öğrenci ile başladık şu anda sayımız 1500 öğrenci
Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu (BUBYO), aynı binada bulunan 144 yataklı turistlik uyg..
Anadolu İpek Yolu Lezzet Durakları Gezisi
Gaziantep Bölgesel Turist Rehberleri Odası (GARO) Gastronomi Rehberliği Uzmanlık Programı Uygulama Gezisi kapsamında Tür..
Turizm Şurası ön hazırlık çalışmalarına devam
Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenecek 3. Turizm Şurası ön hazırlık çalışmalarının ilk tur görüşmeleri tamamlandı...
Dünya İslami Gastronomi Birliği kuruldu
Merkezi Türkiye olan Dünya İslami Gastronomi Birliği kuruldu. 18 İslam ülkesinden aşçılar ve federasyon başkanlarının ka..
BUBYO gastronomi bölümü açılıyor
Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda (BUBYO) Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü açıl..
Gaziantep mutfağı Rusya’da ilgi odağı oldu
Bu yıl 24'üncüsü düzenlenen ve Rusya'nın en büyük turizm fuarlarından olan MITT, Türkiye'den 103, toplamda yaklaşık 1.80..
Çikolata, Şekerleme ve Pasta Festivali Türkiye’de ilk kez gerçekleşiyor
Türkiye’nin ilk ve tek çikolata, şekerleme ve pasta festivali olan “Chocolate Show Turkey” festivali için geri sayım baş..
GASTRONOMİDE MUTFAK SAVAŞLARI
Dünyada 1,5 trilyon dolara ulaşan gastronomideki lobi savaşına karşı mücadele başlatan Türkiye, Anadolu Mutfağı ile atağ..
YUKARI