Bugun...

"Hakan Aksungur" İLE İLGİLİ HABERLER

Careers@Hilton Haftasında Hilton İstanbul Öğrencilerle Buluştu
İstanbul Hilton otelleri, konaklama sektöründeki birçok fırsatı tanıtan ve global kariyer etkinliği olan Careers@Hilton ..
25. Costa Cruise Acenteler Ödülleri dağıtıldı
Bu yıl 25.’si gerçekleşen Costa Cruise Acenteler Ödülü, Costa Favolosa gemisinde düzenlenen görkemli bir törenle sahiple..
BAÜN 1. Turizm Rehberliği Kongresi sonuçlandı
Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü tarafından düzenlenen "BAÜN 1. Turizm Kongresi" ..
Tekirdağ İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğü’nde yeni dönem
Tekirdağ İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğü’ne Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı, Özel Ka..
En Lüks Plaj Oteli
Daha ilk yıllında uluslararası arenada mimarlık alanında ödülle taçlandırılan LUX* Bodrum Resort & Residences, bu kez de..
ITB Berlin Fuarına En kalabalık Katılım Türkiye' den
TURİZMDE 2018'i 'Avrupa Yılı' ilan eden sektör, ITB Berlin Turizm Fuarı'na (ITB Berlin) Antalya'dan 4 özel uçakla çıkarm..
Gıda Güvenliği Eğitimi projesinde 2018 hedefleri
Unilever Food Solutions ve Gıda Güvenliği Derneği iş birliğiyle hayata geçen ve sektörün önde gelen kurumlarının destek ..
Başkan Duran : Oda bulmak zorlaştı
Daha çok aradaki yarım günün tatil edileceği beklentisi içindeyken 10 gün olarak karar verilmesinin çok ciddi bir turizm..
Dr. Bandar Bin Fahd Al Fuhaid, KARMOD u ziyaret etti
Arap Turizm Örgütü'nün Türkiye'de kurmayı planladığı "Arap Kültür Köyü" projesinde kullanılacak yapılarla ilgili bilgi ..
POYD Başkanı Duran: Otellerde yer kalmadı
Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Hakan Duran, Ramazan Bayramı dolayısıyla Antalya'da otellerin yüzde..
YUKARI