Bugun...

"Küçük Oteller Sitesi" İLE İLGİLİ HABERLER

İstanbul'un tarihinde yer etmiş meşhur oteller
Ah şu duvarların bir dili olsa da konuşsa !
Batman'ın eski Dam Palas Otelleri
Batman’ın 40-50 yıl öncesinde hareketliliğiyle bilinen Çarşı mahallesindeki 1’inci cadde ile 2’inci caddeyi birbirine ba..
Bozada : Geceleme sayısında %20 artış bekliyoruz
Geçtiğimiz yıla oranla doluluklarda yüzde 15-20'lik bir artışın yaşanacağını belirten Küçük Oteller Sitesi kurucusu İzim..
Çermik'te 500 yıllık hamamlar turizme açılacak
Diyarbakır'ın termal turizmde iddialı Çermik ilçesinde, 500 yıllık iki hamam restore edilerek, yerli ve yabancı turistle..
Sakarya 'da Turizm Kapasitesinin arttırılması projesi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA)..
Bozada : Küçük otellerin payı % 12
Küçük otellere yerli misafirlerin yanı sıra Avrupa, Uzakdoğu, Rusya ve Ortadoğu ülkelerinden talebin olacağını kaydeden ..
Antalya'da Oteller Bölgesinde Görünür Güvenlik Uygulaması
Vali Karaloğlu, "Dünyanın geldiği bu kaos ortamında turistler hangi güvenlik tedbiri alındığını görmek ve bilmek istiyor..
Başkan Çelik : Türk turizmcisi için ilaç gibi olacak
Türkiye Küçük Otelciler Derneği (TÜRKODER) Başkanı Mehmet Çelik, Kurban Bayramı tatilinin uzamasından herkes gibi küçük ..
Çelik, -Küçük otellerde ilgi alâka daha yüksek
Türkiye Küçük Oteller Derneği (TÜRKODER) Genel Başkanı Mehmet Çelik, ülke genelinde faaliyet gösteren derneklerine kayıt..
Küçük otelciler sıkıntıda !
Türkiye Küçük Oteller Derneği (TÜRKODER) Genel Başkanı Mehmet Çelik, turizmcilerin bayram tatilini beklediğini ifade ede..
YUKARI