Bugun...

"Kemal Tamer" İLE İLGİLİ HABERLER

Japonya' nın termal turizm cirosu 100 milyar dolar
Yeni yatırım merkezlerinden biri olarak belirlenen Balıkesir’in turizm alanındaki yatırım potansiyelleri ve fırsatlar, B..
Premier Solto Hotel by Corendon 'da kişiye özel hizmet
Deneyimli ve güler yüzlü personeli, büyüleyici atmosferi, Türk ve dünya mutfağından lezzetleriyle Premier Solto Hotel by..
Silifke Turizm ve Markalaşma paneli gerçekleştirildi
MERSİN’in Silifke ilçesinde düzenlenen panelde ilçenin turizmi ve markalaşması masaya yatırıldı.
8. Turizmde Kariyer Günleri etkinliği düzenlendi
Mersin Üniversitesi’nde (MEÜ), sektör temsilcileri ile turizm öğrencilerini buluşturan ’Turizmde Kariyer Günleri’nin 8.’..
Grand Pasha Otel’de Geleneksel Personel Gecesi düzenlendi
Geceye bu kez konuk olarak aileleriyle birlikte katılan personele başta Genel Müdür Kemal Üresin ve yönetim kademelerind..
GİRTAB : Bu sene rekora gidiyoruz
Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği (GİRTAB) verilerine göre 2017'nin ilk 10 ayında "Mavi Göl'ü 300 bin turist ziyaret..
Mersin Turizminin Geleceği Şurası
Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi öncülüğünde düzenlenen "1. Uluslararası Turizmin Geleceği Kongresi; İnovasyon, Giri..
 Tamer Varlık Yönetimi turizme hızlı girecek
Mevcut varlık yönetimi şirketlerinden farklı olarak krizdeki varlıklara odaklanan Tamer Varlık Yönetimi, özellikle turiz..
Didim’de triatlon heyecanı 48 saat sürecek
Didim Kaymakamlığı, Didim Belediyesi ve Türkiye Triatlon Federasyonu işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan Triatlon yarış..
THY ile Edremit-İstanbul uçuşları başladı
Türkiye'nin dört bir yanındaki 49 uçuş noktasıyla yurt içinde en çok noktaya uçan Türk Hava Yolları, İstanbul Atatürk Ha..
YUKARI