Bugun...

"MANDARIN ORIENTAL BODRUM" İLE İLGİLİ HABERLER

Bodrum dünyaki suyu en temiz 34 yerin arasına girdi
Dünyanın popüler yayın organlarından Daily News Dig, ölmeden önce yüzülmesi gereken, dünyanın suyu en temiz 34 yerini li..
RMA Group’un yeni üyesi Kai Beach sezonu açtı
Uluslararası örnek projeleri ile tanınan RMA Group’un yeni üyesi Kai Beach, Türkiye’nin cennet koyu Mandarin Oriental Bo..
Muhafazakâr tatilde Aile villaları
Son dönemlerde villalara talep arttı. Otellerdeki yemek kuyruklarından, yoğunluktan ya da hizmet kalitesinden şikâyet ed..
Bodrum 'da Geleceğimiz Turizm toplantısı gerçekleşti
Akbank'ın Türkiye Otelciler Federasyonu iş birliği ve Bodrum Otelciler Derneği'nin katkılarıyla düzenlediği 'Geleceğimiz..
MANDARIN ORIENTAL BODRUM 'da görev değişikliği
1 Mayıs 2018 tarihinde Mandarin Oriental, Bodrum’daki görevine başlayan Harun Dursun, 20 yıl boyunca Hyatt Oteller Grubu..
Mavi Bayrak Eğitimi Bodrum'da 10 Mayıs'ta düzenleniyor
8. Marina Mavi Bayrak Sorumluları Eğitimi ve Sürdürülebilirlik Çalıştayı, Bodrum-İsis Otel’de düzenlenecek.
Turizm sektöründe güneş enerjisi kullanımı konuşuldu
Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu GÜNDER ve Bodrum Belediyesi ortaklığı ile yürütülen Sahil Kentlerinde Çatı Üstü Ku..
MANDARIN ORIENTAL 2018 'de 7 KATEGORİDE ADAY OLDU
Mandarin Oriental, dünyanın en prestijli turizm ve gezi ödülleri World Travel Awards’ta 7 ayrı kategoride aday gösterild..
Alman turistler karanfiller ve kokteyl ile karşılandı
Frankfurt’tan Milas-Bodrum Havalimanı’na inen sezonun ilk Alman turist kafilesi, su takı ve karanfiller ve kokteylerle k..
Dünya Jet Sosyetesi Ağzının Tadını Biliyor
Dünyanın en iyi resort işletmecisi ve lüks otel zinciri LUX*, Türk mutfağını, Bodrum Blue markası ile okyanus ötesine ta..
YUKARI