Bugun...

"Ma’Na Restaurant" İLE İLGİLİ HABERLER

TURYİD'den tebrik mesajı
TURYİD (Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri Derneği) Başkanı Kaya Demirer, Sayın Mehmet Ersoy'un Kültür ve ..
Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi'nde ön kayıt avantajı
Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi (USLA)’nın, geleceğin şef ve yiyecek içecek sektörü işletmeci adaylarını yetişti..
HORECA Fair Uluslarası Otel Ekipmanları Fuarı 2018de İzmir i seçti
TÜROFED ile ETİK işbirliğinde ilk kez İzmir'de HORECA Fair Uluslarası Otel Ekipmanları Fuarı ile HORECA Fair Ev Dışı Tük..
AVM'lerin dolup taşan yemek katlarına kalitede rekabet devam ediyor
Son bir kaç yılda AVM'ler yoluyla yeme içme kültürü asimetrik olarak gelişen ve değişen toplumumuzda yeme içme sektöründ..
Başkan Çetin: Şehrimizdeki  işletmelerin yüzde 88’i turizmden etkileniyor
Antalya Ticaret Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, kentteki 1038 iş yerinde düzenledikleri “2017 değerlendirme, 2018 bekl..
Ağalar Konağı Restorantı talebe Tetişemiyor
Kayabaşı Mahallesi'nde 1938 yılında "Ağalar" lakaplı bir aile tarafından yaptırılan, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafınd..
HYATT HOUSE GEBZE’DEN ENFES EV YEMEKLERİ
Uzun dönem konaklama ile ev konseptini yansıtmanın yanı sıra otel konforunda ev keyfini yaşamak isteyenlerin, özellikle ..
KARAKÖY GÜÇBİRLİĞİ İÇİN YASALLAŞTI
Turizm yatırımlarının tamamlanmasıyla İstanbul’un gece-gündüz odak noktası haline gelecek Karaköy’de yatırımcılar ile iş..
Mövenpick Hotel Istanbul’da annelere özel brunch
Mövenpick Hotel Istanbul, 14 Mayıs 2017, Anneler Günü’nde brunch, canlı piyano müziği ve çocuklara özel pasta süsleme ku..
Diyarbakır’da otelcilik sektöründe yeni soluk
Diyarbakır'da turizm otelcilik sektörüne yeni bir soluk getirmeyi planlayan Liv Suit Hotel, bu alanda misafirlerinin kon..
YUKARI