Bugun...

"Ozan Acar" İLE İLGİLİ HABERLER

 TOBB ve Mastercard  “Turizm Konferansı” nda buluştu.
Turizm sektörü ile kamu kurumlarından temsilciler TOBB ve Mastercard iş birliği ile Ankara’da düzenlenen “Turizm Konfera..
Alinda Antik Kenti Kültür Turizmine kazandırılacak
Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan, Alinda Antik Kentinin Kültür Turizmine kazandırılması kapsamında Güney Ege Kalkın..
Turizm Okulu - Turizm sektörü buluşması verimli geçti
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin 12 yıldır sürdürdüğü ve Turizm Fakültesinde okuyan öğrencilerin iş ..
Elbette Marmaris paneli TURAD ın katkılarıyla düzenlendi
Bölge turizminin farklı bakış açılarıyla masaya yatırıldığı ve çözüm önerilerinin ortaya konduğu "Elbette Marmaris" konu..
Başkan Baran : Sağlık turizminden senede 50 milyar dolar gelir elde edilebilir
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, "Türkiye, sağlık turizminden yılda 50 milyar dolar gelir elde edilebili..
UTSO’da 80 firma ile 28 otel biraraya geldi
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası ilk defa gerçekleştirdiği etkinlikte Ayfonkarahisar, Uşak ve Kütahya'dan gelen 28 Otel işle..
Turizmde  Öğrenci-Sektör buluşması
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinin Turizm, Mühendislik, Yabancı Diller, Eğitim ve Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerini..
Galip Öztürk : Sektörün önünü açın !
Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü bürokratlarıyla bir araya gelen TOFED Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, sektörün ö..
TURİZM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI VALİ KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA YAPILDI
Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında turizmin tüm taraflarıyla birlikte "Yurt İçi ve Yurt Dışı Turizm Fuarlarına..
SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM İÇİN TOPLANTI DÜZENLENDİ
Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Muğla Şube Müdürlüğü ve Marmaris Milli Park ..
YUKARI