Bugun...

"Sakin Şehir" İLE İLGİLİ HABERLER

Herşeyiyle özel hissettiren huzurlu bir otel : Narımor Otel
İzmir’in Urla İlçesi’nde beldenin özelliklerine özellik katan yepyeni bir otel Narımor… Odalarından yiyeceklerine, çarşa..
Azmağı Deresi, turizmciyi memnun ediyor
Doğal güzellikleriyle ünlü Gökova Körfezi'ne dökülen Kadın Azmağı Deresi (Akyaka Azmak Deresi), su samurundan deniz kapl..
Sakin Şehir Seferihisar “Yerel Mutfak Global Lezzet” Projesi İle İstanbul’da
Türkiye’nin ilk “Sakin Şehri” olan Seferihisar’da faaliyet gösteren Hıdırlık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi kadınlarının ..
Hilton Garden Inn Adıyaman Açıldı
Hilton’un orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, bugün Adıyaman’da yeni otelinin açıldığını..
Cıttaslow Toplantısı Yapıldı
KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu başkanlığında yapılan toplantıya Kuzey Kıbrıs Cittaslow Ulusal Ağı Başkanı, Me..
Turizm fakültesinden Foçada teknik gezi
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Turizm Fakültesi akademisyenleri, etkinlik turizmi açısından incelemek amacıyla F..
Bozüyük Şehir Müzesi açıldı
Bilecik'in Bozüyük ilçesinde belediye tarafından ilçeye kazandırılan Şehir Müzesi'nin açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Na..
Ortahisar’ın stratejik turizm planı hazır
Ortahisar Belediyesi ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği ve KTÜ Şehir ve Bölge Planlama Bölümü'n..
Mersin Şehir Hastanesi, sağlık turizminde ilk adımı attı
Sağlık turizminde öncü olmayı hedefleyen ve Türkiye'nin açılan ilk şehir hastanesi olma özelliğini taşıyan Mersin Şehir ..
YUKARI