Bugun...

"Servotel Yönetim Kurulu Başkan�" İLE İLGİLİ HABERLER

Beypazarı 'nda Turizmciler Kahvaltıda Biraraya Geldi
Tarih boyunca önemli bir yere sahip olan Beypazarı, günümüze kadar insanlığa dair birikimleriyle oluşturduğu kültürel mi..
SKAL İzmir de Nöbet Değişimi Gerçekleşti
Skal İzmir Kulübü’nün yeni yönetimi, görevi zincir değişim töreniyle devraldı. Türkiye’nin üçüncü Skal Kulübü İzmir Skal..
Snowboard Dünya Kupası Erciyes Turizmini hareketlendirecek
Erciyes Dağı’nın bir kez daha ev sahipliği yapacağı Snowboard Dünya Kupası heyecanı için geri sayım başladı. 19 ülkeden ..
Benelüks’ün En Büyük Oteli Corendon'dan
Corendon Turizm Grubu, Corendon Hotels and Resorts ismi altındaki otel zincirine 2018’de iddialı bir otel daha ekliyor. ..
Bulgaristan Sofya' da B2B Workshop düzenlendi
Bulgaristan’ın Sofya şehrinde düzenlenen, Türkiye temalı Tanıtım Etkinliği ve B2B Workshop Türkiye tanıtım etkinliklerin..
Başkan Ayık : İstihdama katkımız büyük olacak
Antalya’da 2018 yılı yaz sezonu öncesi turizm değerlendirme toplantısı gerçekleşti. Bir otelde düzenlenen toplantıya, An..
FORD Snowboard Dünya Kupası ERCİYES i seçti
Dünya’nın en prestijli snowboard yarışı “FORD Snowboard Dünya Kupası” için Erciyes’te geri sayım başladı...
Agamemnon Kaplıcaları dünyaya açılıyor
İzmir Medya Platformu üyeleriyle bir araya gelen Balçova Termal Turizm Otelcilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ergun Erdoğan..
Başkan Beceren : Konaklamada artış var
Bu yarıyıl tatilinin en çok tutan aktivitesi kayak oldu. Türkiye’nin dört bir yanında kayak merkezleri doldu, taştı. Bu ..
Vehbi Varlık : Turizm hep lokomotif sektör olmuştur
İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, Darbe girişiminin sektörü etkilediğini, işlerinin 2017 yılı nisan ayından i..
YUKARI