Bugun...

"Servotel Yönetim Kurulu Başkan�" İLE İLGİLİ HABERLER

 Tamer Varlık Yönetimi turizme hızlı girecek
Mevcut varlık yönetimi şirketlerinden farklı olarak krizdeki varlıklara odaklanan Tamer Varlık Yönetimi, özellikle turiz..
Otel Caddesi Taksim bölgesine rakip olmaya aday
İstanbul'un yeni Maslak'ı olarak adlandırılan Basın Ekspres Yolu, şu anda 19'u faaliyette ikisi de satılık 21 otele ev s..
Mehmet Dahaoğlu : Müşterilerimiz rakip ülkelere kaymış durumda
Avrupa pazarının bu sene toparlanamayacağını aktaran Dahaoğlu, "Bu sezonda ekstradan kimse gelip uçak planlaması yapmaya..
Başkan Şirin :  10 bin acenteyi festival hakkında bilgilendirdik
TÜRSAB Adana Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Murat Şirin, yaptığı açıklamada, Adana Valiliği'nin himayesinde aralarında ..
ALTAV : Tanıtım fuarlarla sınırlı kalmayacak
ALTAV'ın haftalık olağan toplantısı Kent Konseyi'nde gerçekleştirildi. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve A..
Turizmde Çin rüzgarı esecek mi?
Deniz, kum, güneş yerine tarihi ve kültürel alanları ziyaret eden Çinli turistlerin ziyaret ettiği yerlerin başında İsta..
Yücel, Turizmin dününü ve yarınını konuştuk
Antalya'nın Alanya ilçesi'nde Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) tarafından 3. Turizm istişare toplantısı gerç..
Ali Bozatlı, yatırımlarımızı turizmden tarıma kaydırıyoruz
Bozatlı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bozatlı, Bodrum Turgutreis'te deniz kıyısında otururken Sun Dance adlı tesisini..
Carlson Rezidor Hotel Group, oda sayısını 5000e çıkaracak
Carlson Rezidor Hotel Group, bu yıl Türkiye’de 7 otel açmaya hazırlanıyor. Açılacak otellerin 4’ü İstanbul, 1’i İzmir di..
Korsan tekneler Kemere ve turizme katkı sağlıyor
Yaz tatillerini geçirmek için Antalya'nın Kemer ilçesine gelen turistlerin öncelikli tercihleri arasında mavi yolculuk g..
YUKARI