Bugun...

"Servotel Yönetim Kurulu Başkan�" İLE İLGİLİ HABERLER

Mete Vardar : Turizmde teknoloji devrimini yapacağız
Türk turizmciler 2018 yılından umutlu olduklarını söyledi.Turizmci Mete Vardar, " 2018 yılı için yüzde 50 büyüme oranı b..
Yücel : Kalite anlayışı korunmalı
ALTAV Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya'ya turist getiren acente temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Çambaşı Yaylasına 5 Yıldızlı Otel
Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL AŞ ve Ordu Sanayici İşadamları Derneği (ORDUSİAD) işbirliğinde Çambaşı Yaylası..
 Kıyı Ege Turizm Fuarı ön toplantısı yapıldı
Kuşadası Belediyesi ve GL Platform Fuarcılık işbirliğiyle 21-24 Şubat tarihleri arasında Kuşadası Efes Kongre Merkezi'nd..
Hindistan acenteleri ve medyası Kuşadası nda
Kuşadası'nın uluslararası alanda tanıtımını yapmak amacıyla Kuşadası Belediyesi'nin öncülüğünde başlatılan çalışmalar ka..
ETSO da  Otelcilerin sorunları konuşuldu
Sektör toplantılarının ara verilmeden devam ettiği Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, periyodik olarak gerçekleştirdiği tur..
Marriot Türkiye de pazar payını büyültecek
Marriott International Avrupa Başkan Yardımcısı John Licence, Marriott International ve Er Yatırım iş birliğiyle hayata ..
ALTİD Başkanı Sili : Kuvvetli yönlerimizi birleştireceğiz
Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili ve Letonya Fahri Konsolosu Nurkan Şaşmaz'ın girişimleri..
Güler , Van fuarını uluslararası arenaya taşıyacağız
Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler, "8. Van Turizm ve Seyahat Fuarı'nın oldukça verimli geçtiğin..
TÜRSAB İzmit i Gezdi
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy ve İstanbul tur operatörleri, İzmit Belediyesi'nin ev..
YUKARI