Bugun...

"TURİZM AMAÇLI SPORTİF FAALİYET YÖNETMELİĞİ" İLE İLGİLİ HABERLER

Çin'de
Çin'de bu yılın "Türkiye Turizm Yılı" ilan edilmesiyle Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Babadağ Hava Sporları ve Rekreasyon..
Sarıkamış, Dubai25 de
Sarıkamış’ta Bulunan otel işletmecileri bölgenin yaz aylarında doluluk oranını artırmak için KOSGEB destekli Dubai 25. A..
Sağlık turizmi yasası mecliste
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Türkiye’nin yeni yeni adım attığı bir turizm alanı olan sağlık turizmi ile ilgili yasanın ..
İranlı turizm acenteleri DOKA nın misafiri oldu
Bölgeyi gezmek, görmek, turizm potansiyelini araştırmak ve İranlı turistleri bölgeye yönlendirmek amacıyla Doğu Karadeni..
3. Havalimanı'nın otelini İngiliz Yotel işletecek
29 Ekim'de açılacak olan ve dünyada en büyükler arasında yer alan İstanbul Yeni Havalimanı'ndaki otel için anlaşma sağla..
JAPON ATLI OKÇULARI ETNOSPOR KÜLTÜR FESTİVALİ İÇİN İSTANBUL’A GELİYOR
Türkiye’de geleneksel oyunların kitleselleşmesine büyük katkıda bulunan Etnospor Kültür Festivali’nin üçüncüsü, 9-13 May..
Korkmaz : İstanbul’a gelen turistten şehir vergisi alınmalı
Turizm ve tanıtım sektöründe hizmet veren paydaşlar tarafından kurulan İstanbul Turizm Derneği (ISTTA) yeni döneme ilişk..
2018 TROYA YILI’NDA DÜNYA REKORU KIRILACAK
“Kainatta Suyun Altında En Uzun Süre Yaşayan İnsan” unvanını alan, “AKVARYUM ADAM”lakabıyla adından söz ettiren Dünya Re..
6. Gıda Güvenliği Kongresi MAYIS ayında
Gıda Güvenliği Derneği tarafından düzenlenerek, ülkemizden ve dünyadan gıda sektörünün paydaşlarını ve uzmanlarını bir a..
Doç. Dr. Cem IŞIK’a bir ödül daha
Atatürk Üniversitesi tarafından 2010 yılından beri yürütülen Bilimsel Teşvik Ödülleri ve Akademik Giysi Töreni, Yükseköğ..
YUKARI