Bugun...

"Tek-Art Holding" İLE İLGİLİ HABERLER

Okan Holding otel yatırımıyla Miami’de
Okan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan, Miami'de otel yatırımları başta olmak üzere önemli açıklamalarda bulund..
Sayın : Ek sefer kararları aldırdık, sayılar artacak
Global Ports Holding CEO’su Emre Sayın, “Türkiye’nin kruvaziyer gemilerinin rotasına tekrar girmesi için ciddi çalışmala..
Harikalar Diyarı Hizmet Vermeye Başladı
Turizm Bakanlığı’nın 2017 yılı verilerine göre İzmir-Çeşme’ye gelen turit sayısı 800 bin civarında. Bunun 727 bini yerli..
Yılmaz : Bayrağımızı yurt dışında dalgalandırmaya devam edeceğiz
Dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında yer alan Kayı Holding, hayata geçirdiği projelerle ödüller kaz..
KARAKÖY GÜÇBİRLİĞİ İÇİN YASALLAŞTI
Turizm yatırımlarının tamamlanmasıyla İstanbul’un gece-gündüz odak noktası haline gelecek Karaköy’de yatırımcılar ile iş..
TAV Ciddeye özel hizmet getiriyor
TAV İşletme Hizmetleri Cidde'de bulunan King Abdulaziz Uluslararası Havalimanı'nda özel Karşılama ve Uğurlama Hizmeti su..
Turizm sektörü İstanbul’da bir araya geldi
Turizm sektöründe faaliyet gösteren Dorak Holding'in İstanbul'daki yeni hizmet binasının açılışına, Türkiye Seyahat Acen..
Ataköy Marina Mega Yat Limanı 2 Mayıs’ta hizmete giriyor
Türkiye'nin en büyük yat limanları arasında yer alacak Ataköy Marina Mega Yat Limanı'nın açılışı ile denizcilik sektörün..
Muğla’da En Çok İstihdam Sağlayan Otel
Mandarin Oriental, Bodrum, Ege Bölgesi-Muğla’nın en çok personel istihdamı sağlayan ilk iki otelinden biri oldu.
Net Holding, kumarı borsaya mı getiriyor?
Net Holding otel ve casino faaliyetlerini Merit altında toplayacak, BIST Ana Pazar'da işlem görmesi için başvuruda bulun..
YUKARI