Bugun...

"Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü" İLE İLGİLİ HABERLER

Çevreyle dost tesisler 34 ilde
En iyi uygulamalar arasında gösterilen "yeşil yıldız" programı, 2010'da Turist Rehberleri Birliğince (TUREB) verilen "Çe..
Genel Müdür Hülya Akgün : Hizmet yelpazemiz geniş
Hilton'un pazara liderlik eden 14 markası arasında yer alan Double Tree by Hilton, İstanbul'daki otel portföyünü genişl..
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tam gaz devam dedi
Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından desteklenen yatırım ve projelerin değerlendirildiği bir toplantı Artvin..
Çelik, -Küçük otellerde ilgi alâka daha yüksek
Türkiye Küçük Oteller Derneği (TÜRKODER) Genel Başkanı Mehmet Çelik, ülke genelinde faaliyet gösteren derneklerine kayıt..
Helal turizm raporu açıklandı
Alternatif turizm, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en parlak yıllarını yaşıyor. Coğrafi konumu, doğal güzelliği, bu al..
Dr. Bandar Bin Fahd Al Fuhaid, KARMOD u ziyaret etti
Arap Turizm Örgütü'nün Türkiye'de kurmayı planladığı "Arap Kültür Köyü" projesinde kullanılacak yapılarla ilgili bilgi ..
Adana Lezzet Festivaline Hazırlanıyor
İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabri Tari ile Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Lütfi Altunsu ve çeşitli sivil toplum..
İstanbul Bayrampaşa Otogarı’nda Ulaştırma 1. Bölge Müdürlüğü İrtibat Bürosu faaliyete geçti
TOFED’in girişimi ile İstanbul Otogarı’nda irtibat bürosu açan Ulaştırma Bölge Müdürlüğü, hizmeti otobüsçünün ayağına ge..
Hilton Garden Inn, Kocaelinde faaliyete geçti
Hilton Garden Inn, Türkiye'deki yeni oteli Hilton Garden Inn Kocaeli Şekerpınar'ın açıldığını duyurdu. Orbay Grup Kuyumc..
TAV Ciddeye özel hizmet getiriyor
TAV İşletme Hizmetleri Cidde'de bulunan King Abdulaziz Uluslararası Havalimanı'nda özel Karşılama ve Uğurlama Hizmeti su..
YUKARI