Bugun...

"Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü" İLE İLGİLİ HABERLER

TRAKYAKA Mimar Sinan Rotası nı tanıttı
Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Genel Sekreteri Mahmut Şahin, bölgenin sahip olduğu tarihi, turistik, kültürel ve doğa..
Mete Vardar : Turizmde teknoloji devrimini yapacağız
Türk turizmciler 2018 yılından umutlu olduklarını söyledi.Turizmci Mete Vardar, " 2018 yılı için yüzde 50 büyüme oranı b..
TÜRSAB Genel Sekreteri Gürcün, Didimli acentelerle toplantı yaptı
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) seçimleri öncesinde TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün, TÜRSAB Didim Bölges..
Golikova Valeria ,  Miss Tourizm 2017 seçildi
Rusya'da faaliyet gösteren acentelerde görev yapan yetkililer "Miss Tourizm 2017" olmak için Antalya'da podyuma çıktı...
Four Points by Sheraton İzmir yakında geliyor
Four Points by Sheraton markasının Türkiye’deki stratejik partner yatırımcısı olan Er Yatırım, turizm sektöründe yatırım..
Şınık : 2018 de fiyatlar %25 artar
Turizmde bu yıl yaşanan toparlanma süreci fiyatlara da yansımaya başladı. İstanbul'a ilk 9 ayda gelen turist sayısı yüzd..
Elibol : Büyükşehirin hakkı ödenmez
Ev sahipliği yaptığı üç fuar ve bir kongre ile tarihi günler yaşayan Fuar İzmir, kentin konaklama sektörüne de büyük har..
Marriot Türkiye de pazar payını büyültecek
Marriott International Avrupa Başkan Yardımcısı John Licence, Marriott International ve Er Yatırım iş birliğiyle hayata ..
ANFAŞ tan bürokratlara özel toplantı
ANFAŞ; Antalya'nın marka fuarları 29 Hotel Equipment ve 25. FoodProduct öncesi ihracata yönelik hedef ülkelerin büyükelç..
Turizm ve Tanıtma Platformu toplantı düzenledi
Turizm ve Tanıtma Platformu (TUTAP) ve Tatvan Otelciler ve Acenteler Derneğinin katılımıyla istişare toplantısı düzenle..
YUKARI