Bugun...

"Zagreb City Hotels" İLE İLGİLİ HABERLER

HYATT HOUSE GEBZE’DEN ENFES EV YEMEKLERİ
Uzun dönem konaklama ile ev konseptini yansıtmanın yanı sıra otel konforunda ev keyfini yaşamak isteyenlerin, özellikle ..
Marriott Hotels Stadyumlarda Oda Satacak
Beşiktaş'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Bayern Münih, çılgın bir projeye imza atmak üzere... Lüks otelleri ile bi..
Canopy by Hilton artık ZAGREB te
Hilton ve Zagreb City Hotels , bugün Hilton’un yerel özelliklere göre misafirlerine ayrıcalıklı hizmet sunan Canopy by ..
Benelüks’ün En Büyük Oteli Corendon'dan
Corendon Turizm Grubu, Corendon Hotels and Resorts ismi altındaki otel zincirine 2018’de iddialı bir otel daha ekliyor. ..
RIXOS HOTELS DÜNYA MARKASI OLDUĞUNU GENE KANITLADI
Dünyanın hızla büyüyen otel zincirlerinden biri olan Rixos Hotels, en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdv..
Bodrum a Amerikalı bir marka daha geldi
Amerikan film şirketi Paramount Pictures'ın lisans bölümü Paramount Licensing Inc. ve PHR FZ-LLC işbirliğiyle hayata geç..
Şahenk’ten 2 milyar euroluk otel yatırımı
7 otel markasını Mytha Hotel Anthology çatısı altında buluşturan Doğuş Grubu, 7 olan otel sayısını 3 yılda 20’ye çıkarac..
Nicole Kidman Bodrum’da
Dünyaca ünlü oyuncu Nicole Kidman, Muğla'nın Bodrum ilçesinde bir otelin açılışına katıldı.
Murat Ersoy : İşler kötü diye yatacak halimiz yok !
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD), ulusal Global Rezervasyon Portal Projesini kullanıma hazır hale getirdi. Bu ..
Kayseri’nin Kültürel ve Turizm Değerleri Tanıtılacak
Kalkınma Bakanlığı, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) ve Kayseri Valiliği öncülüğünde "TR 72 Bölgesindeki Turizm Değer..
YUKARI