Bugun...

"al attar group" İLE İLGİLİ HABERLER

Coworking firması Workinton, Katar Doha’da Şube Açıyor
Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir’in en prestijli noktalarında şubeleri, ABD’de San Diego’da iş birliği bulunan Worki..
Alanya-Beyrut arası denizyolu hattı başladı
Lübnan’da denizcilik sektörüne yaptığı yatırımlarla dikkati çeken Abou Merhi Group CEO’su Merhi Abou Merhi, M/S Orient Q..
Radisson Hotel Group 'ta Her An Önemlidir felsefesi
Carlson Rezidor Hotel Group, Berlin'de düzenlenen Uluslararası Otel Yatırım Forumu'nda (IHIF) markanın ismini Radisson H..
TUI Verimlilik İçin Teknoloji Adaptasyonuna Hazırlanıyor
Dünyanın en büyük turizm grubu olan TUI, ilk çeyrek toplantısından mali verilerini açıklamakla kalmadı Rui markasındaki ..
75 katlı hotel en yükseği olacak
Dünyanın en uzun oteli rekorunu elinde tutan Dubai, 356 metrelik Gevora Hotel’i ile kendi rekorunu kırıyor.
 Tamer Varlık Yönetimi turizme hızlı girecek
Mevcut varlık yönetimi şirketlerinden farklı olarak krizdeki varlıklara odaklanan Tamer Varlık Yönetimi, özellikle turiz..
Carlson Rezidor Hotel Group, oda sayısını 5000e çıkaracak
Carlson Rezidor Hotel Group, bu yıl Türkiye’de 7 otel açmaya hazırlanıyor. Açılacak otellerin 4’ü İstanbul, 1’i İzmir di..
Bodrum’da turist oranı yüzde 23 arttı
Turizmde kötü bir yılı geride bırakan Türkiye, yabancı misafir sayısında artış kaydetmeye başladı. Geçen yıl bodrum otel..
Türkiye otelleri Stutgart’da 700 acente ile buluştu
Bağımsız Seyahat Acenteleri Örgütü'nün (TSS Group), geleneksel kongre ve workshop'u bu sene Almanya'nın Stutgart kentind..
Rezidor Group, İstanbul’a yeni bir otel açıyor!
The Rezidor Hotel Group imzası ile İstanbul’a inşa edilen yeni Park Inn by Radisson Asia İstanbul Kavacık Oteli 2017’nin..
YUKARI