Bugun...

"arap turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Yeni İstanbul Havalimanında karşılama levhası yasak
Yeni havalimanı için turizm camiasında düzenlenen info gezileri devam ediyor.
FEST Travel’da WhatsApp Bülten Dönemi Başladı
2019 yılının Ocak ayında App Annie adlı araştırma kuruluşunun yayınladığı State of Mobile verilerine göre mesajlaşma uyg..
Özgü Alnıtemiz : Türkiye'den 2 limanı rotamıza ekliyoruz
Türkler’e cruise seyahatini sevdiren cruise firması Celestyal Cruises, turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası 23..
Otel Ekipmanları İnovasyonu ANFAŞ’ta
Turizm ve gıda sektörünün Türkiye’deki en büyük buluşması ANFAŞ Hotel Equipment – 30.Uluslararası Konaklama ve Ağırlama ..
Başkan Recep Gürkan : Edirneye daha fazla turist getireceğiz
Edirne Belediye Başkanlığı’nın Bulgarca ve Yunanca hazırladığı yeni yıl afişlerindeki ‘Adrianapolis’ yazısı nedeniyle Be..
21 kralı aynı anda ağırlayabilecek termal otel Yalova'da
Karaderili Şirketler Grubu’nun Yalova’da 180 milyon dolarlık yatırımla 4 yıl önce başladığı Terma City Oteli’nin kral da..
Turizmin 2019’da büyümeye katkısı 36 milyar dolara ulaşacak
Turizm sektörünün Türkiye’nin gayrisafi milli hasılasına doğrudan katkısının 2019’de 36,3 milyar dolara ulaşması bekleni..
Celestyal Cruises, 2018 i ödülle bitirdi
Celestyal Cruises gemileri 2018 yılında da ‘’En iyi hizmet’’ ödülünün sahibi oldu. En prestijli cruise ödülleri sayılan ..
‘Mein Schiff 4’ ve ‘Le Laperouse’ Bodrum’a demir attı
Bodrum’a gelen ‘Mein Schiff 4’ ve ‘Le Laperouse’ adlı gemiler ilçede büyük heyecan yarattı. Bir günde 4 bin kişinin geld..
BEÜ, ‘Bitlis Tanıtım Günlerine’ katıldı
Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ), İstanbul Maltepe'de düzenlenen "Bitlis Çok Yakın" temalı "4. Bitlis Tanıtım Günleri" et..
YUKARI