Bugun...

"bursa" İLE İLGİLİ HABERLER

 Birol Özcan: “Enflasyon yüzde 25, zam yüzde 44”
tobüsler için geçen sene 114 TL olan Osmangazi Köprüsü geçişi 2019’un ilk gününde 164 TL’ye çıkarıldı. Yüzde 44’lük fiya..
Bursa’nın turizm rotası belirleniyor
BTSO Turizm Konseyi, kentin turizm potansiyelini canlandırmak için yeni dönemde stratejik çalışmalara imza atmaya hazırl..
BEBKA, Bilecik’i turizmcilerle tanıştırdı
Bilecik'in tanıtımına katkı sağlamak amacıyla, Bilecik Valiliği koordinasyonunda, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajans..
Başkan Beceren : Günübirlik ziyaretçi merkezi devreye alınmalı
Her gün kaymaya gelen günübirlikçiler otellerde konaklamadan evlerine dönüyor. Bu durum dağdaki otelcileri günübirlikçil..
Vehbi Varlık : Turizm hep lokomotif sektör olmuştur
İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, Darbe girişiminin sektörü etkilediğini, işlerinin 2017 yılı nisan ayından i..
Başkan Mehmet Akkuş : Bursada dahil edilsin
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Türkiye'ye turist getiren uçaklara verdiği yakıt desteğinin Yenişehir içinde verilmesini ..
Sağlık turizminde işbirliği çağrısı
Almanya'nın Mecklenburg-Vorpommern eyaletinin Ekonomi, Çalışma ve Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Stefan Rudolph, sağlık turi..
İSTANBUL TURİZM ÇALIŞTAYI turizme nefes verecek
Çalıştaya Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe, İBB Turizm Atölyesi Başkanı ve Başkan Danışmanı Tülin Ersöz’ün yanı sıra..
Sarıcakaya’dan turizm atağı
Tarımı ve iklimi ile Eskişehir'in ilçeleri arasında farklı bir konumda olan Sarıcakaya'da adeta turizm atağı başlatıldı...
Kardelen Bursa’ya değer katıyor
Kardelen ve Cardelion markalarıyla kestane şekeri üreten İlka Şekerleme, Bursa İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Damar..
YUKARI