Bugun...

"geliştirme" İLE İLGİLİ HABERLER

Uşak Termal Turizm Çalıştayı Düzenlendi
Uşak Valiliği,Uşak İl Özel İdaresi, Uşak Üniversitesi, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası, Uşak Belediyesi, Zafer Kalkınma Aja..
Sakarya 'da Turizm Kapasitesinin arttırılması projesi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA)..
Başkan Abduhakimov : Turizm İçin Desteğe Hazırız
Özbekistan Turizmi Geliştirme Devlet Komitesi Başkanı Aziz Abduhakimov, Türk iş adamlarını turizm sektörüne yatırım yapm..
Dünya Kiteboard Türkiye ayağı Akyaka’da Gerçekleşecek
Dünyanın en iyi Kiteboard (Su sörfü) parkurları arasında gösterilen Gökova Körfezi içinde yer alan Akyaka sahilinde Düny..
Başkan Küçük; Turlara ilgi her sene artıyor
Mersin'in Silifke ilçesinde Belçika, Rus ve yerli turistlerin katılımıyla yat turuyla mavi yolculuk keyfi başladı. Tur k..
TİKA’dan Özbekistan’da turizm ve otelcilik  eğitimi
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Milli Eğitim Bakanlığı ile Özbekistan Turizmi Geliştirme Devlet..
Araplar rotayı Karabük ve Bartın’a çevirdi
Turizm alt yapısını görmek ve turizm yatırım imkanlarını öğrenmek için Karabük ve Bartın'a gelen Arap yatırımcılar bölge..
Arap turistler Haziran’da Bartın’a bekleniyor
Körfez ve Arap ülkelerinden gelen turistlere hizmet veren Arap Seyahat Acentaları ve Turizm Geliştirme Derneği'nin (ASAT..
Hafta sonunu tam dolulukla geçireceğiz
Yerli ve yabancı turistlerin gözde turizm merkezlerinden olan Avşa, Cunda, Gökçeada ve Bozcaada'daki turistik tesislerde..
Erzincan’da av köşkü projesi uygulanacak
Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından Türkiye'de ilki uygulanması planlanan av turizmi geliştirme projesi kapsamında A..
YUKARI