Bugun...

"hotel" İLE İLGİLİ HABERLER

Avustralya Milli Futbol Takımı Belek’i Seçti
14 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Rusya’da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası’na C grubunda yer alarak katılaca..
Le Méridien Istanbul Etiler “Yılın Oteli” ödülü aldı
Hizmet vermeye başladığı 2012 yılından bu yana İstanbul'a ve Türkiye'ye değer katarak misafirlerini ağırlayan Le Méridie..
Porto Riko’da kruvaziyer turizmi hareketleniyor
Yaz sezonunun başlamasıyla Porto Riko’da, kruvaziyer turizminde hareketlenme başladı. Geçen ay 17 bin kruvaziyer yolcuyu..
 Elite World Asia Hotel 6 EYLÜL de açılacak
İstanbul, Van ve Marmaris’teki 6 oteli ile 16 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren Elite World Hotels, İstanbul Ma..
Bodrum dünyaki suyu en temiz 34 yerin arasına girdi
Dünyanın popüler yayın organlarından Daily News Dig, ölmeden önce yüzülmesi gereken, dünyanın suyu en temiz 34 yerini li..
HORECA Fair Uluslarası Otel Ekipmanları Fuarı 2018de İzmir i seçti
TÜROFED ile ETİK işbirliğinde ilk kez İzmir'de HORECA Fair Uluslarası Otel Ekipmanları Fuarı ile HORECA Fair Ev Dışı Tük..
Ömer Aras : Yapay zeka seyahatte kuralları değiştirecek
Seyahat rezervasyonu yapmak isteyen bir müşteri, bir günde yüzlerce seyahat sayfası ziyaret ediyor. Son satın alma işlem..
Kripto paraların kullanıldığı yüzen oteller
Dünyanın ilk yüzen ülkesi, 2022 yılında Pasifik Okyanusu’nda başlayacak ve kendi hükumeti ve “Vayron” isimli kripto para..
Okan Holding otel yatırımıyla Miami’de
Okan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Okan, Miami'de otel yatırımları başta olmak üzere önemli açıklamalarda bulund..
Kamyon Otel Projesi
İki farklı tur kapsamında ziyaretçilerine hizmet veren Mercedes Actros tabanlı kamyon oteli, macera tutkunlarının kayıts..
YUKARI