Bugun...

"işbirliği" İLE İLGİLİ HABERLER

Emirates ile Dubai Parks and Resorts iş birliğine başladı
İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, yolcularına benzersiz bir tatil fırsatı sunmak için Dubai P..
Yat turizmi için prosüdürler azaltıldı
Ulaştırma Bakanı Arslan, yatların Türkiye'ye girişlerinde 1-1.5 gün süren sağlık işlemlerini 5 dakikaya kadar indirdikle..
DAÜ ile Limak Cyprus Deluxe Hotel  iş birliği protokolü imzalandı
14 Mayıs 2018 Pazartesi günü, saat 10:00’da, DAÜ Rektörlüğü’nde imzalanan söz konusu protokole DAÜ Rektörü Prof. Dr. Nec..
Corendon Airlines ile Raduga Travel işbirliğine imza attı.
İşbirliği kapsamında Antalya’ya gelen 600 Raduga Travel çalışanı gala yemeğinde buluştu. Corendon Airlines, gecede önümü..
Mastercard’ın “Müslümanların Seyahat Tercihleri” araştırması yayınlandı
Müslüman turistlerin gezdikleri ülkelerde aradığı seyahat kolaylığı, “helal” yiyecekler, ibadet yerlerinin çokluğu ve fi..
Kebele şehri 2020 turizm başkenti seçildi
Azerbaycan'ın kuzeyinde bulunan Kebele şehri, İslam İşbirliği Teşkilatı tarafından 2020 yılı için turizm şehri olarak il..
TİKA Kolombia da turizm işbirliğine adım attı
TİKA heyeti, Turizm Tecrübe Paylaşım Programı”nda 4 Kolombiya şehrinde turizm faaliyetinde bulunan girişimciler ve yerel..
 Edirne Belediyesi Nesebar Belediyesiyle toplantı gerçekleştirdi
IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında Nesebar Belediyesi ile ortak 451 bin 837 euro hibe almaya hak kazanan Edir..
Talal Abu Ghazaleh ye  turizm yılında önemli vazife
Uluslararası kalkınma için sürdürülebilir turizm yılı olan 2017'de Talal Abu Ghazaleh, Birleşmiş Milletler Dünya Turizm ..
TİKA’dan Grenada’nın turizm altyapısına destek
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Karayip ülkesi Grenada'nın turizm alt yapısına malzem..
YUKARI