Bugun...

"izmir" İLE İLGİLİ HABERLER

MSC CRUISES yine Antalya ve İzmir'i rotasına dahil ediyor
Avrupa'nın en büyük gemi firması MSC Cruises yeniden Türkiye'ye geleceğinin müjdesini verdi. MSC Cruises 2019 yılı yaz d..
Ege'de Dalış Turizmine Büyük Katkı
Ege'de dalış turizmini canlandırmak için harekete geçiliyor. Canlı popülasyonunu artırarak, su altı zenginliği geliştirm..
Milano Turizm Fuarında İzmir temsil edildi
Fuara, İzmir'den İzmir Kalkınma Ajansı, İzmir Ticaret Odası ve Konak Belediye'si katılım sağladı. Türkiye standında yer ..
SKAL İzmir de Nöbet Değişimi Gerçekleşti
Skal İzmir Kulübü’nün yeni yönetimi, görevi zincir değişim töreniyle devraldı. Türkiye’nin üçüncü Skal Kulübü İzmir Skal..
İZKA İzmir i tanıttı
İzmir, Hollanda'nın Utrecht kentinde 48'incisi gerçekleştirilen Vakantiebeurs Turizm Fuarı'na katıldı. İzmir Kalkınma Aj..
Four Points by Sheraton İzmir yakında geliyor
Four Points by Sheraton markasının Türkiye’deki stratejik partner yatırımcısı olan Er Yatırım, turizm sektöründe yatırım..
Elibol : Büyükşehirin hakkı ödenmez
Ev sahipliği yaptığı üç fuar ve bir kongre ile tarihi günler yaşayan Fuar İzmir, kentin konaklama sektörüne de büyük har..
Kaleiçi Old Town Festivali Gala daveti gerçekleşti
Muratpaşa Belediyesi'nin bu yıl 2'ncisi gerçekleştirdiği Kaleiçi Old Town Festivali kapsamında Başkan Ümit Uysal ve eşi ..
Çeşme’de batık gemide sergi açılacak
İzmir'in Çeşme ilçesinde batırılan gemide fotoğraf sergisi açılacak.
İnanç turizminde önemli organizasyon
UNESCO kenti İzmir'in Selçuk ilçesi inanç turizmi için önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanırken, İzmi..
YUKARI