Bugun...

"tatil" İLE İLGİLİ HABERLER

KATİD otellerinde kampanya
Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği (KATİD) Başkanı ..
Dünyanın en büyük kruvaziyer gemisi teslim edildi
362 metre uzunluğa, 66 metre genişliğe sahip ‘M/S Symphony OF THE SEAS’ isimli dünyanın en büyük kruvaziyer gemisi tesli..
Kuşadası Sloganını Arıyor !
Kuşadası Turizm Platformu, Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu’nda toplandı. 15-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek..
Dünyanın ilk TRAVEL BRAG analizi yapay zekayla gerçekleştirildi
Hotels.com, dünyada ilk kez yapılan ve yapay zekâ teknolojisi kullanarak seyahatler sırasında sosyal medyada yapılan pay..
Taş Villalardan oluşan Amonruya Bodrum 15 Nisanda açılacak
Cennet Koyu’nun hemen yanında, Yalıkavak Marina’ya sadece 25 dakika uzaklıkta, 60 dönüm ormanlık yamaç üzerine hiçbir ağ..
Bozada : Geceleme sayısında %20 artış bekliyoruz
Geçtiğimiz yıla oranla doluluklarda yüzde 15-20'lik bir artışın yaşanacağını belirten Küçük Oteller Sitesi kurucusu İzim..
Dünya'da ve Türkiye'de Helal Turizm Uygulamaları Konferansı
Erzurum'da Atatürk Üniversitesi Turizm Fakültesince "Dünya'da ve Türkiye'de Helal Turizm Uygulamaları" konulu konferans ..
Çelebi : Özbekistan merak edilen bir destinasyon
Özbekistan'ın Türkiye de dahil 7 ülkenin vatandaşlarına ülkede 30 gün vizesiz bulunma olanağı tanımasının turizmi canlan..
Seatrade Cruise Global Fuarı yaklaştı
Dünya kruvaziyer sektörünün en büyük buluşması olan Seatrade Cruise Global Fuarı, 5-8 Mart 2018 tarihlerinde ABD Fort La..
Çeşme 'nin ulaşım eksikliği giderilecek
Yaz turizminin merkezlerinden Çeşme, Alaçatı'ya yapılması planlanan havalimanıyla 4 mevsim turist ağırlamayı hedefliyor...
YUKARI