Bugun...

"turob" İLE İLGİLİ HABERLER

SKAL INTERNATIONAL İSTANBUL KULÜBÜ YENİ YIL PARTİSİNDE BULUŞTU
Emirates Skywards, The Dubai Mall ile ortaklık yaparak, üyelerine Dubai Alışveriş Festivali sırasında sürpriz mil kazanm..
İstanbul turizminde geceleme sayısında  Araplar  önde
2018 yılının ilk dört ayında İstanbul’a gelen turist sayısı 4 milyon 200 bine yükselirken, bu turistlerin 967 bininin Ar..
Bağlıkaya : Turist her şey dahil sistemini seviyor
TÜRKİYE Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, 'Her şey dahil sistem olmasa insanlar dışarı çıkıp ..
TURİZM VERİ MERKEZİ KURULACAK
Türk turizminin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşları (STK), sektörün sürdürülebilir gelişimi ve istikrarlı büyümesi için ..
TUROB , Hollandalılar Türkiye yi Özledi
TÜROB'dan yapılan açıklamada, Hollanda ve Türkiye arasındaki siyasi ilişkilerin henüz tam olarak düzelmese de Hollanda t..
En büyük düşüş İstanbul'da
TÜROB'un açıkladığı "Kasım 2017 Ülke Performans Raporu"na göre, Kasım ayında otel dolulukları geçen yıl aynı dönemdeki y..
Otel yatırım teşvik belgelerinde 3 yıldız açık ara birinci
Yılın 9 ayında 2016'nın aynı dönemine göre otel yatırımlarında artış gözlemlendi. 9 ayda 46 ilde 24 bin 761 yataklı 140 ..
TUROB un araştırmasında gelir kaybı çıktı
Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) son 5 yılı mercek altına aldığı araştırmasına göre, bugünkü fiyatlarla gelir kaybı..
Selanikteki Turizm Çalıştayı Verimli Geçti
Yunanistan her yıl 1 milyona yakın Türk turisti ağırlarken, Yunan turizmciler ülkeden Türkiye’ye gelen turist sayısının ..
Tatil süresi kısaldı, bayram turisti yüzde 40 azalacak
Turizmciler yerli turist sayısının Ramazan Bayramı’nda geçen yıla göre yüzde 40 düşüşle 200 binde kalacağını öngörüyor. ..
YUKARI