Bugun...

"istihdam" İLE İLGİLİ HABERLER

Turizmciler ile Atatürk Üniversitesi Turizm Fakültesi  Kariyer Gününde Buluşuyor
16 Nisan 2018 tarihinde Nene Hatun Kültür Merkezi'nde Düzenlenecek kariyer günü etkinliği kapsamında bir de panel düzenl..
Turizmde istihdam %56 artış gösterdi
Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net’in 9 yıldır her ay düzenli olarak yayınladığı İstihdam Endeks..
Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi profesyonellerle buluştu
Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi; öğrencileri ile sektörün önemli kuruluşlarının temsilcileri..
1 Mart 2017 tarihinde Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin (BTİOYO) düzenlediği İstihdam ve Kariyer Günleri etkin..
8. Turizmde Kariyer Günleri etkinliği düzenlendi
Mersin Üniversitesi’nde (MEÜ), sektör temsilcileri ile turizm öğrencilerini buluşturan ’Turizmde Kariyer Günleri’nin 8.’..
BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ’NDEN TURİZMCİLERE AÇIK DAVET
Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin (BTİOYO) düzenlediği İstihdam ve Kariyer Günleri’nde turizm sektörü ile turi..
Turizm Sektörü ve Kayıtlı İstihdam konferansı düzenlendi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu, Ekonomistler Derneği, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (..
ERÜ Turizm Fakültesi’nde 4. İstihdam ve Kariyer Günleri Başladı
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Turizm Fakültesi tarafından okul-sektör işbirliği çerçevesinde düzenlenen "4. İstihdam ve Kar..
Krizde Otellerde Çalışan Sayısı Ne Kadar Azaldı ?
2016 kriz yılında otellerde sigortalı çalışan sayısı yüzde 20 düştü. 100 binde fazla iş kaybedildi.
İstihdam Teşvik Danışmanlığı firması Proventus ile TÜROFED sözleşme imzaladı.
Şirketlerin 6111 Sayılı Kanun kapsamında sağlanan istihdam teşviklerinden hızlı, kolay, güvenli ve tam olarak faydalanma..
YUKARI