Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Karadeniz Turizm ve Yatırım Zirvesi Ordu da 3 Mayısta
Kültür ve Turizm Bakanlığınca, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinin turizm potansiyelini Türkiye ve Karadeniz pazarına ..
Çukurca'da foto turizmi
Hakkari'de Çukurca Belediyesi'nce ilçenin tanıtımı amacıyla düzenlenen, valilik, kaymakamlık ve Doğu Anadolu Kalkınma Aj..
Turizm Oskarı Diyarbakır’a Verilecek
Turizmin Oskarı" olarak adlandırılan "Altın Elma" ödülüne bu yıl Diyarbakır layık görüldü. Dünya Seyahat Gazetecileri ve..
Viyana'dan İstanbul'a yürüyüş rotası, 'Sultanlar Yolu'
Osmanlı padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın Viyana kuşatması sırasında kullandığı güzergah, son yılların ilgi çeken yürüy..
TURİZM VERİ MERKEZİ KURULACAK
Türk turizminin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşları (STK), sektörün sürdürülebilir gelişimi ve istikrarlı büyümesi için ..
İstanbul AREL Üniversitesi Turizm ve Kültür Kulübü tarafından organize edilen “Dünden Bugüne İnovasyon” konulu seminere ..
GETOB sezona eğitimle start verdi
Her yıl mesleki anlamda birbirinden farklı konularda bilgilendirme toplantıları ve eğitimlerin yanı sıra mesleki kurslar..
Dr. Murat Cahid Cıngı : Sözümüzü tuttuk
Kış boyunca dünya snowboard şampiyonlarını ağırlayan Erciyes, şimdi de Belarus, Malezya ve Rusya’dan gelen bisiklet takı..
Abdulbaki Kent : Hedefimiz yılda 51 bin ziyaretçi
Lale Devri Kaptan-ı Deryası ve sarayın önde gelen isimlerinden olan Kaymak Mustafa Paşa tarafından 1720’lerde yaptırılan..
Çin'de
Çin'de bu yılın "Türkiye Turizm Yılı" ilan edilmesiyle Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Babadağ Hava Sporları ve Rekreasyon..
YUKARI