Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Radisson Blu Hotel, Dubai Waterfront Otelini Açtı
Radisson Blu, dünyanın önde gelen şehirlerinde bulunan otellerine bir yenisini ekledi ve Radisson Blu Hotel, Dubai Water..
Yabancı Heyete Kütahya'nın termal turizmi tanıtıldı
Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerini içeren MENA bölgesinde faaliyet gösteren seyahat acenteleri temsilcilerinden oluşan ..
Portakal Çiçeği Karnavalı Adana' da Turizmcinin Yüzünü Güldürdü
Portakal Çiçeği Karnavalına günler kala, Adana’da turizm patlaması yaşandı ve oteller iki ay öncesinden doldu. Adana’ya ..
Alman turistler karanfiller ve kokteyl ile karşılandı
Frankfurt’tan Milas-Bodrum Havalimanı’na inen sezonun ilk Alman turist kafilesi, su takı ve karanfiller ve kokteylerle k..
Gastronomi Fuarına Gerede Damgasını Vurdu
22–25 Mart 2018 tarihleri arasında ATO Congresium Merkezinde 3. kez düzenlenen Uluslararası Turizm Expo Fuarı Gastronomi..
Dünyanın en büyük kruvaziyer gemisi teslim edildi
362 metre uzunluğa, 66 metre genişliğe sahip ‘M/S Symphony OF THE SEAS’ isimli dünyanın en büyük kruvaziyer gemisi tesli..
 Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneğinden B2B Fırsatı
OTSAD'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye ile Ortadoğu arasında turizm köprüsü kurmak amacıyla kurulan OTSAD, Ku..
Hedef 2020 Tokyo Olimpiyatları
Uluslararası Kano Federasyonunun (ICF) 2018 müsabaka programında yer alan ve Türkiye'de ilk kez organize edilen Gloria C..
DOSTUM ve OYLAT A.Ş. Fuarda büyük ilgi topladı
İnegöl’de bulunan Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM)ve Oylat Kaplıcaları, bu yıl üçüncüsü düzenlenen TRAVEL EXPO U..
Alanya-Beyrut arası denizyolu hattı başladı
Lübnan’da denizcilik sektörüne yaptığı yatırımlarla dikkati çeken Abou Merhi Group CEO’su Merhi Abou Merhi, M/S Orient Q..
YUKARI