Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Abraaj Group tan Biletall.com yatırımı
Türkiye’nin önde gelen bilet satış platformu olan Biletall, şimdilerde 200 otobüs firması, 500 yerli ve yabancı havayolu..
Konaklayanları Gülümseten Otel Detayları
Seyahate çıkıp bir otele gidildiğinde hemen herkesin beklentisi ortak: Sıcak ve güler yüzlü bir karşılanma, kaliteli hiz..
Prof. Dr. Rüstem Aslan, Troya müzesi yaza hazır
5 bin yıllık geçmişe sahip antik kentin kazı Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; ..
2018'de KIBRIS TA 3 OTEL YATIRIMI
Türkiye'den üç otel grubu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)'de üç yeni otel açıyor. KKTC'de hizmete girecek üç yeni o..
Müze ziyaretlerinde %57 artış
Kültür ve Turizm Bakanlığı ocak ayı müze ve ören yerleri ziyaretçi rakamlarını paylaştı. Ziyaretçi rakamlarının turiz..
Yalova Ramada Otel faaliyete geçti
Alkaş grup bünyesinde turizm alanındaki ilk yatırımın faaliyete alındığını anlatan Yalova Ramada Otel Genel Müdürü Musta..
Tekkeköy’de Sürdürülebilir Turizm Paneli
Tekkeköy Belediyesi ilçenin turizmine yol gösterecek, ışık tutacak ‘Tekkeköy’de Sürdürülebilir Turizm’ konulu panel düze..
Agamemnon Kaplıcaları dünyaya açılıyor
İzmir Medya Platformu üyeleriyle bir araya gelen Balçova Termal Turizm Otelcilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ergun Erdoğan..
HERAKLES LAHİDİ RAKAMLARI COŞTURDU
50 yıl önce Antalya'nın Aksu ilçesindeki Perge Antik Kenti'nde kaçak kazılar sırasında bulunan ve yurt dışına çıkarılan ..
İç turizm Şanlıurfa turizmini ayakta tutuyor
Tarih ve kültürü açısından oldukça zengin olan ve turizm şehir olan Urfa’nın göz bebeği olan Balıklıgölü yerli turistler..
YUKARI