Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Agamemnon Kaplıcaları dünyaya açılıyor
İzmir Medya Platformu üyeleriyle bir araya gelen Balçova Termal Turizm Otelcilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ergun Erdoğan..
HERAKLES LAHİDİ RAKAMLARI COŞTURDU
50 yıl önce Antalya'nın Aksu ilçesindeki Perge Antik Kenti'nde kaçak kazılar sırasında bulunan ve yurt dışına çıkarılan ..
İç turizm Şanlıurfa turizmini ayakta tutuyor
Tarih ve kültürü açısından oldukça zengin olan ve turizm şehir olan Urfa’nın göz bebeği olan Balıklıgölü yerli turistler..
MAĞUSA YAT LİMANI NIN OLUMLU SONUÇLARI TURİZME DE YANSIYACAK
KKTC Turizm Ve Çevre Bakanlığı'nın ihalesini yaptığı Mağusa yat limanı projesi gün sayıyor. Konu ile ilgili açıklamada B..
Kebele şehri 2020 turizm başkenti seçildi
Azerbaycan'ın kuzeyinde bulunan Kebele şehri, İslam İşbirliği Teşkilatı tarafından 2020 yılı için turizm şehri olarak il..
RIXOS HOTELS DÜNYA MARKASI OLDUĞUNU GENE KANITLADI
Dünyanın hızla büyüyen otel zincirlerinden biri olan Rixos Hotels, en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdv..
Olağanüstü Hal havalimanı yansımaları turizmi negatif etkilemeye devam ediyor
Havalimanında uygulamasına başlanan sakıncalı kişi uygulaması turizm ve emlak piyasasını negatif etkilemeye başladı...
En büyük düşüş İstanbul'da
TÜROB'un açıkladığı "Kasım 2017 Ülke Performans Raporu"na göre, Kasım ayında otel dolulukları geçen yıl aynı dönemdeki y..
Anadolu İpek Yolu Lezzet Durakları Gezisi
Gaziantep Bölgesel Turist Rehberleri Odası (GARO) Gastronomi Rehberliği Uzmanlık Programı Uygulama Gezisi kapsamında Tür..
Adalarda günü birlik tesisler yapılmasının önü açıldı
İstanbul'un Adalar ilçesinde, butik otelciliğin ve ev pansiyonculuğunun önü açılırken zemin katlara dubleks izni getiril..
YUKARI