Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Sabiha Gökçen’de Otopark Sorunlarına HAVAPARK’tan çözüm
Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yolcu taşımacılığı yapan HAVABUS, yaşanan yoğunluğa ve artan talebe çözüm üretmek amacıyla ..
Mutlu İnsan, Mutlu Turist, Mutlu Esnaf projesi tanıtım toplantısı
Osmaneli Belediyesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve İŞKUR tarafından ortaklaşa düzenlenen "Mutlu İnsan, Mutlu Turi..
Adrasan ve Olympos’ta güvenlik tedbirleri artırılıyor
Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı turizm merkezi Adrasan ve Olympos'ta, yaz sezonunda yaşanan yoğunluk dolayısıyla İlçe..
TUROB : Turizmde Ortadoğu pazarı yükselecek
Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Ortadoğu bölgesinden bu yıl Türkiye'ye gelecek turist sayısında yüzde 4 ile yüzde 6 a..
2. Helal Turizm Zirvesi sona erdi
Serik Belediyesi ve Türk Hava Yolları iş birliğiyle bu yıl 2'ncisi düzenlenen Helal Turizm Zirvesi, Serik bölgesinde kon..
Bitlis-İran turizm atağı bölgeyi canlandıracak
Bitlis'in Tatvan Ticaret ve Sanayi Odasının (TATSO) İran ile başlatmış olduğu turizm atağı girişimi neticesinde İran'ın ..
Muğla turizmine sosyal medya desteği
Muğla Büyükşehir Belediyesi, dünyaca ünlü sosyal medya fenomenleri ve seyahat bloggerlerini Muğla'nın tanıtımına katkı s..
Kruvaziyer turizminde umutsuz bekleyiş sürüyor
Kruvaziyer turizmin başkenti Kuşadası eski günlerini arıyor. Her yıl ortalama 500 turist gemisinin yaptığı seferlerde..
Karacasuda turizm can çekişiyor
Binlerce yıllık mirasın üzerinde oturan Karacasu'da turizm can çekişiyor. İlçede bulunan az sayıdaki turistik tesisin ka..
Antalya’ya aynı günde 190 uçak inecek
Antalya'da "Yaza merhaba" etkinliği kapsamında Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) üyesi ülkelerden gelen turistler haval..
YUKARI