Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Prof. Dr. Rüstem Aslan, Troya müzesi yaza hazır
5 bin yıllık geçmişe sahip antik kentin kazı Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; ..
2018'de KIBRIS TA 3 OTEL YATIRIMI
Türkiye'den üç otel grubu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)'de üç yeni otel açıyor. KKTC'de hizmete girecek üç yeni o..
Müze ziyaretlerinde %57 artış
Kültür ve Turizm Bakanlığı ocak ayı müze ve ören yerleri ziyaretçi rakamlarını paylaştı. Ziyaretçi rakamlarının turiz..
Yalova Ramada Otel faaliyete geçti
Alkaş grup bünyesinde turizm alanındaki ilk yatırımın faaliyete alındığını anlatan Yalova Ramada Otel Genel Müdürü Musta..
Tekkeköy’de Sürdürülebilir Turizm Paneli
Tekkeköy Belediyesi ilçenin turizmine yol gösterecek, ışık tutacak ‘Tekkeköy’de Sürdürülebilir Turizm’ konulu panel düze..
Agamemnon Kaplıcaları dünyaya açılıyor
İzmir Medya Platformu üyeleriyle bir araya gelen Balçova Termal Turizm Otelcilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Ergun Erdoğan..
HERAKLES LAHİDİ RAKAMLARI COŞTURDU
50 yıl önce Antalya'nın Aksu ilçesindeki Perge Antik Kenti'nde kaçak kazılar sırasında bulunan ve yurt dışına çıkarılan ..
İç turizm Şanlıurfa turizmini ayakta tutuyor
Tarih ve kültürü açısından oldukça zengin olan ve turizm şehir olan Urfa’nın göz bebeği olan Balıklıgölü yerli turistler..
MAĞUSA YAT LİMANI NIN OLUMLU SONUÇLARI TURİZME DE YANSIYACAK
KKTC Turizm Ve Çevre Bakanlığı'nın ihalesini yaptığı Mağusa yat limanı projesi gün sayıyor. Konu ile ilgili açıklamada B..
Kebele şehri 2020 turizm başkenti seçildi
Azerbaycan'ın kuzeyinde bulunan Kebele şehri, İslam İşbirliği Teşkilatı tarafından 2020 yılı için turizm şehri olarak il..
YUKARI