Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Osmanlı Mahallesi Karsta turizm lokomotifi olacak
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın üzerinde önemle durduğu, Vali Rahmi Doğan'ın yakından takip e..
Rektör Polat, Kurtik Dağı’nda incelemelerde bulundu
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, kar kalınlığının 10 metreyi bulduğu Kurtik Dağı'nd..
Avrupa’nın en dikey koşusu Erciyes’te
Avrupa'nın en yüksek koşularından olan Erciyes Ultra SkyTrail Dağ Koşusu 7-8 Temmuz 2017 tarihinde Erciyes Kayak Merkezi..
ADRO Başkanı Akdağ : Çukurova, karnavalı iyi kullanamadı
Adana Bölgesel Turist Rehberler Odası (ADRO) Başkanı İsa Akdağ, Portakal Çiçeği Karnavalının Adana'ya ve bölgeye artılar..
Samsun, Riyad Turizm Fuarı’nda tanıtıldı
Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da 7-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenen "Riyad Turizm Fuarı"nda Samsun tanıtıldı...
Meşhur Bodrum geceleri sezona hazırlanıyor
Muğla'nın Bodrum ilçesinde meşhur eğlence gecelerine ev sahipliği yapan Gümbet Barlar Sokağı sezon hazırlıklarına başlad..
Turizm Taşımacılığı Hizmetinin Erişilebilir Hale Getirilmesine Dair Yönetmelik Yayınlandı
Şehirlerarası Yolcu Taşıma Hizmeti İle Servis ve Turizm Taşımacılığı Hizmetinin Erişilebilir Hale Getirilmesine Dair Yön..
Venedik’e gidemeyenler hayallerini Eskişehir’de gerçekleştiriyor
Her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Eskişehir'de, turizm sezonu hızlı başladı. Türkiye'nin Vene..
Leylek köyü Eskikarağaç’ta “kuş konferansı”
Bursa'nın Karacabey ilçesinde "kuş konferansı" düzenlenecek.
Terör bitti, turizmciler umutlandı
Diyarbakır'da terör olaylarının bitmesinin ardından turizm canlandı. Yeni sezona umutlu girdiklerini kaydeden Diyarbakır..
YUKARI