Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Almanya 65 milyar euro harcadı
FUR adlı araştırma kuruluşunun her yıl düzenli olarak yaptığı Seyahat Analizleri (Reiseanalyse) Araştırması’nın ilk bulg..
ALTAV ,  Alanyayı ITB Berlinde temsil edecek.
Uluslararası tanıtım faaliyetlerine devam eden ALTAV, fuar çalışmalarına dünyanın turizm borsası olarak tabir edilen ITB..
Baraner : Siyasi gerginlik turizm sektörüne zarar veriyor
TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner, "Türkiye ile Almanya arasında son haftalarda yaşanan siyasi kriz her iki ülk..
İdeal bir tatil için önce ne istediğinize karar verin
Valstur Yönetim Üyesi Emre Özarslan, ideal bir tatil programı hazırlarken ilk işin nasıl bir tatil istenildiğine doğru k..
Kapadokya’yı Şubat ayında 51 bin 405 turist ziyaret etti
Türkiye'nin peribacaları, eşsiz güzellikteki vadileri, sıcak hava balonculuğu, yeraltı şehirleri ile ünlü turizm merkezl..
Korelilerden Selimiye hatırası
Dünyanın diğer ucundan kilometrelerce yol yaparak Edirne'ye gelen Koreliler, tarihi Selimiye Camii'ni gezerek kentin meş..
Nedret Apaydın veda etti
İstanbul Kültür ve Turizm Müdürü Nedret Apaydın, görevinden ayrıldığını sosyal medya hesabından açıkladı...
Türkiyede film çeken yabancı sinemacıya teşvik
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması ile Desteklenmesi Hakkında ..
Kuşadası Belediyesi kültürel zenginliklerin turizme kazandırmak için kolları sıvadı
Kuşadası Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan Toplantısı'nda, Kuşadası'nın sahip olduğu kültürel zenginliklerin turizme kaza..
Turizmde en ağır darbeyi kruvaziyer aldı
Turizmdeki kriz en ağır etkisini kruvaziyerde gösterdi. Düşüş yüzde 67 düzeyinde. İstanbul neredeyse tamamen rota dışı k..
YUKARI