Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Türkiyede film çeken yabancı sinemacıya teşvik
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması ile Desteklenmesi Hakkında ..
Kuşadası Belediyesi kültürel zenginliklerin turizme kazandırmak için kolları sıvadı
Kuşadası Belediye Meclisi Mart Ayı Olağan Toplantısı'nda, Kuşadası'nın sahip olduğu kültürel zenginliklerin turizme kaza..
Turizmde en ağır darbeyi kruvaziyer aldı
Turizmdeki kriz en ağır etkisini kruvaziyerde gösterdi. Düşüş yüzde 67 düzeyinde. İstanbul neredeyse tamamen rota dışı k..
Turizm zabıtaları görev başında
Gaziantep'te kenti tanıtacak ve turistlere rehberlik yapacak olan turizm zabıtaları bugün görevlerine başladı.
Kapuzbaşı Master Planı  çalışması başlıyor
Türkiye'nin önemli turizm değerlerinden olan Kapuzbaşı Şelaleleri'nin turizme kazandırılması için "Kapuzbaşı Master Plan..
Muğla için alternatif pazar; Hindistan
Dalaman Ortaca Köyceğiz Turistik Otelciler ve Turizm İşletme Birliği (DOKTOB) Şubat ayında Hindistan'da düzenlenen iki a..
Trabzonda turizme 160 milyon TL bütçe ayrıldı
Trabzon'da Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından tabiat turizminin geliştirilmesi için 2019 yılında bitirilmesi planla..
Belgelendirmede Avrupayı geride bıraktık !
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürü Saim İliçoğlu, yönetmelikte yapılacak deği..
Son dakikacılarla başlarız zamanla da turizmi toparlarız
KUZEY Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye turist getiren en büyük tur operatörlerinden DETUR’un CEO’su Firuz Bağlıkaya, “2015..
Kahramanmaraşta Turistik Alanlara 30 Dakikada Ulaşım
"Dondurma kenti" unvanıyla markalaşan, 15 bin yıllık tarihiyle uygarlıklara ışık tutan Kahramanmaraş'ın güzelliklerini y..
YUKARI