Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Turizm zabıtaları görev başında
Gaziantep'te kenti tanıtacak ve turistlere rehberlik yapacak olan turizm zabıtaları bugün görevlerine başladı.
Kapuzbaşı Master Planı  çalışması başlıyor
Türkiye'nin önemli turizm değerlerinden olan Kapuzbaşı Şelaleleri'nin turizme kazandırılması için "Kapuzbaşı Master Plan..
Muğla için alternatif pazar; Hindistan
Dalaman Ortaca Köyceğiz Turistik Otelciler ve Turizm İşletme Birliği (DOKTOB) Şubat ayında Hindistan'da düzenlenen iki a..
Trabzonda turizme 160 milyon TL bütçe ayrıldı
Trabzon'da Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından tabiat turizminin geliştirilmesi için 2019 yılında bitirilmesi planla..
Belgelendirmede Avrupayı geride bıraktık !
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürü Saim İliçoğlu, yönetmelikte yapılacak deği..
Son dakikacılarla başlarız zamanla da turizmi toparlarız
KUZEY Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye turist getiren en büyük tur operatörlerinden DETUR’un CEO’su Firuz Bağlıkaya, “2015..
Kahramanmaraşta Turistik Alanlara 30 Dakikada Ulaşım
"Dondurma kenti" unvanıyla markalaşan, 15 bin yıllık tarihiyle uygarlıklara ışık tutan Kahramanmaraş'ın güzelliklerini y..
Ajwa Hotel Sultanahmet kapılarını açtı
İstanbul’a ziyarete gelen turistlerin uğrak noktası olan Sultanahmet, yılların birikimi ile tarihi dokusunu içinde barın..
Doğu Karadenizde Trekking Turizmi Atağı
Rize’nin İkizdere ilçesi Çağırankaya Yaylası’nda bu yıl yapılan kar yürüyüşüne çok sayıda sporcu katılırken, yürüyüşe ka..
Başkan Ayık : İsrail den 1 milyon turist neden olmasın !
TÜROFED Başkanı Osman Ayık, İsrail ve İran pazarını değerlendirdi. İsrail'de en büyük sıkıntının güvenlik derecesi olduğ..
YUKARI