Bugun...

"turist" İLE İLGİLİ HABERLER

Ajwa Hotel Sultanahmet kapılarını açtı
İstanbul’a ziyarete gelen turistlerin uğrak noktası olan Sultanahmet, yılların birikimi ile tarihi dokusunu içinde barın..
Doğu Karadenizde Trekking Turizmi Atağı
Rize’nin İkizdere ilçesi Çağırankaya Yaylası’nda bu yıl yapılan kar yürüyüşüne çok sayıda sporcu katılırken, yürüyüşe ka..
Başkan Ayık : İsrail den 1 milyon turist neden olmasın !
TÜROFED Başkanı Osman Ayık, İsrail ve İran pazarını değerlendirdi. İsrail'de en büyük sıkıntının güvenlik derecesi olduğ..
Yeni iş otellerinin özellikleri
Yurtiçi ve yurtdışı iş toplantılarınızı daha keyifli hale getirecek sizin için seçtiğimiz yeni iş konseptli oteller..
Antalya da kaç adet 5 yıldızlı otel var ?
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı, Antalya’da 403 adet 5 yıldızlı otel oldu..
The Ritz-Carlton, Damaklarda Fırtına Estirecek!
The Ritz-Carlton, İstanbul, Türk ve Dünya mutfağının eşsiz ve ayrıcalıklı tatlarını misafirlerinin beğenisine sunmayı sü..
MSC Cruises, 2017 Gemi İçi Deneyim Trendlerini Yayınladı
Her gün başka bir şehirde uyanma imkanı sunan Cruises seyahatleri sadece bununla sınırlı değil. Gemi içerindeki aktivite..
ERSOY : Çin çok büyük bir popülasyon
Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı Murat Ersoy, Türkiye'nin turizmde alternatif pazar olarak Çin'e yönelmesi g..
Turizmdeki istihdam kaybı gelir kaybından daha büyük bir sorun
AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde düzenlenen panelde turizmdeki kriz tartışıldı. Katılımcılar, turizmin sadece gelir olarak g..
Günübirlik evler İstanbul Anadolu Yakası’nı sardı
Kaçak günübirlik evler, hükümetin hayata geçirdiği yeni uygulamalar ile kontrol altına alınmaya başladı. Ancak yine de g..
YUKARI